TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Wewerac

Neke vase ideje i projekti
Idi na vrh
Dosao sam na ideju da otvorim blog sa ovim naslovom zato sto vidim da ima dosta ljudi koji bi voleli da iskazu neke svoje ideje(dosta pominjani avion G-5,Lasta COIN,neke vrste sistema,raketnih sistema,nekih aviona,pusaka,tenkova,protiv oklopnih sistema itd) ovde bi ste mogli detaljno da pokazete svoju ideju nekog borbenog sistema,nekog novog ili neko poboljsanje vec postojeceg.Nemojte samo vredjati neciju ideju ,vec pokusajte doticnoj osobi objasniti i prosiriti joj znanje zasto ta ideja ne bi bila moguca itd...
Kako bi ste vi opremili RV i PVO Srbije da imate 2 milijarde
Idi na vrh
pokrenuo sam ovu temu zato sto svi pricaju o nabavci novog aviona...a istina je da treba opremiti celokupnu RV i PVO

----------- Dopuna: 18 Jan 2011 22:35 ---------

novac je izmisljena suma...prvo sam hteo staviti jednu milijardu...sto bi bilo realno za nase uslove zemlje,ali mi to bilo suvise malo pa no recimo sta bi bilo kad bi smo imali dve...

----------- Dopuna: 18 Jan 2011 22:35 ---------

mislim na 2 milijarde dolara

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 858 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 0 sakrivenih i 847 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Asteker, Helket, Kajzer Soze, kuntakinte, mir, nixos, Shilok, Titan, vrlenija, zoran77