Blog korisnika Wewerac
| Neke vase ideje i projekti | |
|---|---|
| 29 Nov 2011 20:30 | Idi na vrh |
| Dosao sam na ideju da otvorim blog sa ovim naslovom zato sto vidim da ima dosta ljudi koji bi voleli da iskazu neke svoje ideje(dosta pominjani avion G-5,Lasta COIN,neke vrste sistema,raketnih sistema,nekih aviona,pusaka,tenkova,protiv oklopnih sistema itd) ovde bi ste mogli detaljno da pokazete svoju ideju nekog borbenog sistema,nekog novog ili neko poboljsanje vec postojeceg.Nemojte samo vredjati neciju ideju ,vec pokusajte doticnoj osobi objasniti i prosiriti joj znanje zasto ta ideja ne bi bila moguca itd... | |
| Kako bi ste vi opremili RV i PVO Srbije da imate 2 milijarde | |
|---|---|
| 18 Jan 2011 22:32 | Idi na vrh |
| pokrenuo sam ovu temu zato sto svi pricaju o nabavci novog aviona...a istina je da treba opremiti celokupnu RV i PVO
----------- Dopuna: 18 Jan 2011 22:35 --------- novac je izmisljena suma...prvo sam hteo staviti jednu milijardu...sto bi bilo realno za nase uslove zemlje,ali mi to bilo suvise malo pa no recimo sta bi bilo kad bi smo imali dve... ----------- Dopuna: 18 Jan 2011 22:35 --------- mislim na 2 milijarde dolara |
|







