Blog korisnika Leonardo
| Sve po starom? | |
|---|---|
| 22 Maj 2014 12:40 | Idi na vrh |
| Da li će za nekoliko nedelja sve ostati po starom?
Ovo je tema gde se mogu izneti predlozi i pratiti promene na bolje kad je reč o našim oružanim snagama. Proćiće meseci i godine pre nego što se ne primeti poboljšanje. Zato me ne zanima punjenje ove teme svakojakim porukama. Ne traži se rešenje u sledećih 5 minuta. Sve što je van ovog okvira, a pogotovo izlivanje histerije, agresije i ružnih reči očekujem da će biti uklonjeno. Ovde je takođe potrebno napraviti razliku između same poplave i angažovanja naše vojske, policije i drugih organizacija. Odnosno njihovih mogućnosti i celokupnog stanja. Miroslav Lazanjski pre neko veče na RTS. https://www.youtube.com/watch?list=UUJhhn1hGaoPAzE9a47FVaTw&v=CUcXTF3MqnA |
|
| Dolazi nam Medvedev | |
|---|---|
| 19 Avg 2009 15:18 | Idi na vrh |
| Citat:Pripreme za dolazak Medvedeva
A.Konuzin o poseti Medvedeva Pripreme za posetu predsednika Rusije Dimitrija Medvedeva Srbiji su već počele i tokom njegovog boravka u Beogradu biće potpisan niz strateških sporazumna , izjavio je ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Konuzin. http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?id=25045 |
|
| Etnički nemiri i sukobi u Kini | |
|---|---|
| 06 Jul 2009 20:29 | Idi na vrh |
| Nearly 130 killed in riots in Chinese autonomous Muslim region
http://en.rian.ru/world/20090706/155440747.html |
|
| Rusko - Anglo-Saksonska kriza i njene posledice na svet | |
|---|---|
| 02 Okt 2008 19:48 | Idi na vrh |
| Citat:A sto se tice americke flote pa da su oni imali otazbinski rat ko sto su Rusi imali tesko da bi Ameri imali najvecu flotu na svetu.
Misliš li na WW2. Ako misliš na taj rat daj mi reci ko je ratovao na skoro svim frontovima,čiji najjači dio flote je potpoljen (Pearl Harbor),ko je proizvodio avione i tenkove,znaš li koliko je vojne pomoči završilo u SSSR-u iz USA jedan dio imao je veliku ulogu u bitci kod Kurska. Najviše su potapani Britanski i Američki brodovi. Jedino nisu imali rat na svojoj teritoriji to im je jedina prednost. Tako da nije baš sve crno ima i bijelog. |
|
| Nasi vojni avioni negde iznad nas | |
|---|---|
| 28 Maj 2008 11:50 | Idi na vrh |
| Sve cesce vidjam vojne avione na nasem nebu. Kao dete cesto sam boravio na sportskim terenima Spensa. Secam se velikog proja preleta aviona. G-2, G-4, Mig 21, Orao... uglavnom u formacijama.
Juce sam video Mig 29 kako se lagano vozika po nebu. Preleteo je iz pravca moga Novog Sada, peko dunava (a tu distancu treba preci Danas sam imao 'bliski' susret sa jednom 21dinicom. U blizini Rodiceve pivare na Klisi nesto pre 10 sati jutros. Leteo je vrlo nisko. Posto sam istog trenutka podigao glavu cuvsi zvuk motora i spazio Migonju kako se priblizava zakljucio sam da nije isao nadzvucnom brzinom. Prvo sto sam spazio bio je njegov usisnik za vazduh i kokpit. Toliko nisko je leteo, da se zadrzao koji sekund duze stigao bi procitati sve (br., oznake...) i uociti svaki detalj ... Pa tema je otvorena da bi se pisao o povnim vidjenjima nasih plavih na nebu. Ako ko ima sta da prilozi...
Ukoliko vec postoji tema ja se izvinjavam... |
|







