|
Poslao: 25 Maj 2013 14:41
|
offline
- TangoSix

- Građanin
- Pridružio: 25 Maj 2009
- Poruke: 183
- Gde živiš: Beograd
|
Ne pristižu više radovi, čekamo novi razvoj situacije.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2013 15:28
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 271
|
zna li se otprilike kada ce biti avion ofarban
i ima li zasada favorita
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Maj 2013 14:08
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 271
|
Kos93 ::А јесте ли примили мој мејл са предлогом? :/
mozes li postaviti svoj rad ovdje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Maj 2013 20:48
|
offline
- Pridružio: 24 Mar 2008
- Poruke: 516
|
Većina radova je kao da su iz osamdesetih
Onaj stari sa specijalnom šemom u kome je poginuo Ištvan Kanas je ubedljivo bolji od svih predloženih
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Maj 2013 21:18
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7611
|
dejan 90 ::Kos93 ::А јесте ли примили мој мејл са предлогом? :/
mozes li postaviti svoj rad ovdje
Постављен је на првој страни
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Maj 2013 22:22
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 271
|
Kos93 ::dejan 90 ::Kos93 ::А јесте ли примили мој мејл са предлогом? :/
mozes li postaviti svoj rad ovdje
Постављен је на првој страни
izvinjavam se nisam vidio da si je ti postavio ali sam rad vidio
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Maj 2013 23:59
|
offline
- Khaless
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2005
- Poruke: 5727
|
Evo moj predlog jednostavan je i mislimd a bi bio lep.
Ofarbajte avion u "srebrnu" tj boju metala poput mlaznih lovaca iz 50 ih godina. Tako ni jedan avion nema farbu danas i to bi mu dalo šmek.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Maj 2013 09:01
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 271
|
meni bi se vise ta boja svidila na migovima 21
nije to za galeba
|
|
|
|
|
|