Blog korisnika Apocalypse Now
| OBAVEZNA sabotaza Aviona! | |
|---|---|
| 04 Mar 2010 21:13 | Idi na vrh |
| Ako vam je dosadno u avionu ...
1. Izvadite laptop iz torbe. 2. Polagano i pažljivo ga otvorite. 3. Upalite ga. 4. Čekajte trenutak da ste sigurni da putnik do vas gleda. 5. Spojite se na Internet. 6. Na trenutak zatvorite oči, ponovno ih otvorite, podignite pogled prema nebu - kao da se molite. 7. Duboko udahnite i otvorite sljedeći link: www.myit-media.de/the_end.html 8. Pogledajte izraz lica putnika do vas. 9. Uživajte...... |
|
| Ponosan na svog Sokola! | |
|---|---|
| 27 Feb 2010 18:30 | Idi na vrh |
| E ovu pricu vam nisam ispricao,kako sam to mogao da zaboravim!
Mozda zato sto tad nisam imao NET..To je bilo pre neke 2 god.. Sedim ja u 77ci vracam se kuci,a ono 35 stepeni,raspust..Klinci se vracaju iz grada,neki na posao neki sa posla.. Kod PC Usca vidim ja neko se probija da prodje da izadje,vidim Crvenu beru..Pomislih neki vojak ili sta vec.. Medjutim pojavljuje se deka od svojih 70 godina sa Crvenom beretkom na glavi (bez obelezja) i sa Borbenim Prslukom sa natpisom na ledjima Policija navucenim preko kosulje sa kratkim rukavima.. Sav ponosan stoji!Ljudi mu se cude i gledaju ga,klinci se smeju nerazumeju ga..A ja sam ga skapirao,ponos da to je to.. Hteo sam da ga pozdravim ali nisam,ali to drzanje dekino mi je sve objasnilo..Osetio sam zmarce i srecu,bilo mi je drago..Puno! Sad zasto ovo napisa ko zna.. |
|
| Ratni Zarobljenici.. | |
|---|---|
| 16 Feb 2010 15:45 | Idi na vrh |
| Zenevska Konvencija je samo mrtvo slovo na papiru..
|
|
| Definicija Dobrog Vojnika... | |
|---|---|
| 11 Feb 2010 15:30 | Idi na vrh |
| Sta znaci biti dobar vojnik..
Evo dacu svoj primer,a vi dajte svoje primere,zakljucke i sve sto vam padne na pamet.. U kasarni nisam bio bas vojnik za primer,nisam slusao ponekad naredjenja,ponekad pritvor,zabrane izlaska i kuci da se ide..Dok sam na polozajima uvek bio medju najboljima i prvi za sve od tih istih oficira koji su me cimali po kasarni...Dok neki drugi su se na terenu pokazali ko balast i samo briga ko o malom detetu,ali u kasarni su bili bez greske i bezprekorni u dezurstvima i ostalim stvarima...Uvek nagradjivani i sa povlasticama.. Zasto sam ja gore prolazio od njih kad sam bio mozda korisniji na nekom drugom mestu,za to me nije niko nagradio,niti sam ja to trazio ali neki uvek..I dok smo na terenu bilo je..Odlicno borac,a u kasarni opet Sex a oni koji su ladili tamo opet bili su vojnici za primer sa cistim cizmama.. Cak taj isti Porucnik je izabrao mene i jos jednog decka da mu budemo pratnja na svim terenima,gde god je isao isli smo i nas dvojca...A kad se vratimo u kasarnu opet taj isti porucnik me osamari ko vola za sitnicu.. |
|
| Zbunjeni Srbin.. | |
|---|---|
| 29 Dec 2009 16:33 | Idi na vrh |
| Zahvaljujuci danasnjoj diskusiji na forumu,jedno pitanje i stanje stvari mi je palo na pamet..Pomalo sam zbunjen...Imam prijatelja koji su i za EU i SAD a imam i koji su malo Radikalnijih i drugcijih misljenja...Jedni me nazivaju Patriotom,drugi Nacionalistom,pak treci Extremom..Sad meni nije jasno nesto..Ameri su Patriote,Muslimani Extremi a mi Srbi sa malo tvrdjim razmisljanjem Nacionalisti..
Sad shvatam da su ove reci pomalo bliska da ih spaja neka tanka nit,a ipak nemaju neke veze jedno sa drugim. Patriota Nacionalista Extremista Sta to uopste znaci,jeli moze neko da mi pomogne..Kakva je granica gde se zavrsava jedno a pocinje drugo...Pomozite mi da shvatim ko sam (ako sam uopste nesto od ovog) i sta je razlika i slicnost.. |
|
| Da li bi ste se vakcinisali protiv AH1N1 | |
|---|---|
| 25 Dec 2009 19:08 | Idi na vrh |
| Ja neznam cemu tolika medijska bombardovanja zbog tih vakcina,ko ih je uvezao i kako i sta..Ali svaki dan slusam po ceo dan neke Ministre i ostale strucnjake da MORAMO da se vakcinisemo...Zasto,ja licno nezelim i necu to da uradim..Ko stoji i profitira iza njh kad je ovolika Medijska paznja data tim Vakcinama..
Kakav je vas stav po tom pitanu.. |
|
| Licnost Godine | |
|---|---|
| 14 Nov 2009 14:48 | Idi na vrh |
| Postavio bih ovu temu ovde mada mozda malo i odskace od filozofije MCM...Koja je po vama licnost godine u Srbiji (ili ako ste iz komsiluka u vasoj zemlji)...Nemoraju da budu ljudi iz oblasti bezbednosti i odbrane,vec po vasem misljenju ko je ove godine bio najuspesniji i najplodniji na svom polju..
Iako nisam neki veliki fan Fudbala (dok sam bio klinac nas fudbal je imao kvalitet,ali dok sam ja shvatio poentu ovog sporta vec smo bili LIGA BEZ BRIGA)... Licno svoj glas dajem gospodinu Radomiru Anticu koji je jedini covek u zadnjih 20 godina odrzao svoje obecanje dato ovom narodu i zemlji...Rekao je da ce da nas odvede na SP i to je covek bez mnogo reklame i fola i uradio..Za njega definitivno bih mogao da vezem reci Veni Vidi Vici - ali malo drugcije isformulisanu -Dodjoh Obecah Uradih.. Dakle za mene je G.Antic..Slobodno stavite svoje favorite.. PS-Urednistvo MCM znam da tema nema veze sa Militari temom ali mislim da je zanomljiva tako da bi bilo OK da je neobrisete... |
|
| Incident u NATO bazi u Texasu | |
|---|---|
| 06 Nov 2009 00:25 | Idi na vrh |
| Neznam dali ste culi malopre na TV-u,dogodio se incident u najvecoj Bazi Americke vojske u SAD i Svetu (Huk Texas)..Zvanicna informacija (za sada je ) 13 poginulih i oko 30 ranjenih...Napad na svoje saborce su izveli 3ca ljudi od kojih je jedan ubijen od strane Policije a dvojca uhapsena (Medu njima i Major USA vojske)...Sve komunikacije su prekinute i pristup novinarima su zabranejen... | |
| Aforizam ili sta vec.. | |
|---|---|
| 14 Okt 2009 13:21 | Idi na vrh |
| Ovo sam smislio pre par dana u trenutku dosade i nekog besa kad sam sabrao neke stvari....Postavio sam ga bio na MC ali rekose mi da je mozda tema bolja za Military Forum...Pa cu ga okaciti i ovde...Nadam se da ce ostaviti neki utisak na neke od vas..
Srbija Zemlja Heroja U bliskoj buducnosti Siptarska teroristicka organizacija OVK iznenadno i bez najave odlucuje da napadne preostali deo Srbije i to I cini rano ujutru…Unezvereni Pukovnik ulece u generalstab u cabinet Vrhovnog Generala i saopstava mu tu vest…. -Prokl..Zasto me obavestajna nije ranije obavestila o tome! -Hmm…Ovaj…Gospodine Generale svi nasi ljudi iz obavestajne su vec 6 godina u Hagu. -Uff…Da..Dobro,dobro…Posaljite 2 oklopna bataljona i 1 raketnu Diviziju da uspori njuhovo napredovane.. -Ovaj..Gospodine..pa znate trenutno imamo 50 Tenkova I 20 funkcionalnih VBR-ova..2004 / 05 smo ostatak pretopili u staro gvozdje po naredjenju tadasneg Ministra odbrane B.T… -Majku..Prokl..Kako stoji PVO sa svojim jedinicama,jel su u pripravnosti I na polozajima.. -Hmm…Kako da vam kazem Gosn Generale…PVO ima samo 50 Praga,sadasnji ministar odbrane D.S nije odobrio kupovinu novih PVO raketnih sistema jer se nadao nasem ulazku u NATO.. -U Kurac…Uff…Posaljite onda sve od vojske sto trenutno imamo da brani pesadijski kriznu zonu! -Pa sad…Ovaj I tu imamo problem!Nemamo Pancire i Opremu za 10 000 vojnika koliko ih imamo,znate Mileta Dragica su optuzili za prevaru I tesku kradju tako da vise nesaradjujemo sa njim I njegovom firmom… -Dobro,Dobro…Shvatio sam…Posaljite Borce ovakve kakvi su sad I Inzenjeriju nek ih dobro ukopa masinama pa nek drze liniju dok nesmislimo rezervni plan.. -Generale,Inzinjerija nema vise masine koje funkcionisu,taj posao umesto njih je na tenderu dobila firma Defens Road …Ali problem je sto nemozemo da nadjemo nenog vlasnika Ljubisu Buhu…Znate on je bio zasticeni svedok u jednom vaznom slucaju pa su ga sklonili u Inostranstvo! -Zelite lid a izdate jos neko naredjenje Gosp.Generale.. -Da…Recite Vojsci I objavite Narodu da smo kapitulirali…Sad mi je javljeno da su Siptari usli u Nis!! Nemojte samo da pogresno protumacite naslov...Srbija JESTE zemlja heroja.. |
|







