Aeromitng u Bitoli

Aeromitng u Bitoli

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

19 i 20 ovog meseca odrzao se aeromiting u Bitoli u organizaciji aero-kluba Mirko Todorovski.
Na ovaj aeromiting trebalo je da ucestvuju i gosti iz Srbije , ali na zalost zbog vremenskih neprilika nisu uspeli da dodju.
Armija Republike Makedonije je ucestovovala na ovaj aeromiting sa po jednim Mi-8 , Mi-17 i Mi-24 , kao i sa jednim Zlin-242L-om dok MVR je doneo na aeromiting jedan AB-212 i jedan Bell 412 EP.
Tu su bile i letilice drugih aeroklubova iz Makedonije kao i padobranskih skokova.
Ipak najvise interesovanja su izazvali armiski i policiski helikopteri ( ne znam zasto Mr. Green Mr. Green Mr. Green )
Fotografije su obezbedili clanovi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] foruma. ( Ja na zalost nisam mogao da odem Crying or Very sad )
Pocecemo sa plakatom za aeromiting.




Sada postavljam fotografije koje postavio @Kocov.

























































































Dopuna: 21 Sep 2009 10:51

Evo nekoliko fotografija koje je postavio @MARTIN16














Dopuna: 21 Sep 2009 10:57

Postavio @Daniel-padobranec


















Dopuna: 21 Sep 2009 11:31

Postavio @acibt












Dopuna: 21 Sep 2009 11:34

Postavio @filipv





































Isto tako imate lepu galeriju sa fotografijama sa ovog aeromitinga na ovom linku [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Tolko od mene. Very Happy Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

lepi su Pogotovu Mi 24



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Trpe hvala na trudu da prezentujes ovde ovaj aeromiting.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1139 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 5 sakrivenih i 1062 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4thFlavian, ArchaBasha, awathorn, Baždaranac, bb929, blatruc82, bojank, BOXRR, Boxy, BtR-45, cifra, Clouseau, cojapop, Cvijo_ue, Dare, deLacy, Denaya, Dixtrix, Djota1, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dukajov, dule10savic, dulleo, dusan.l, dushan, ekser222, Frunze, Ilija Cvorovic, jarovitt, Joint Chief, king011, limeni, ljiljak, lord sir giga, LUDI, markolopin, marsovac 2, Michellefromrezistance, Mihajlo, Milan A. Nikolic, Miler88, Milovan Dinic, Miškić, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, NiKoLa27, niksa517, ObelixSRB, OKT, pajcex026, Panter, pein, Piani Jazzer, RajkoB, raster12, repac, S-G, Shinobi, skok, stagezin, tm, Tumansky, Ulzana, Vanderx, veljko82, vladom6, Zrcalo, 79693