Zanimljivo društvance

1

Zanimljivo društvance

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Hm...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 1861

Baš zanimljivo.
Nagradno pitanje: Ko je veliki brat? Mr. Green



offline
  • N-60  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Jul 2006
  • Poruke: 313
  • Gde živiš: Titograd

MRKY ::Baš zanimljivo.
Nagradno pitanje: Ko je veliki brat? Mr. Green


SR 71 BlackBird

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2005
  • Poruke: 299
  • Gde živiš: tu sam ja, blizu

Sta li on trazi ovde????

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2006
  • Poruke: 148

Ovo je bese onaj nosac aviona sto sluzi kao ukotvljeni muzej? Koji je to bese americki grad, znam da je na istocnoj obali, Boston ili Njujork?

offline
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 802
  • Gde živiš: Bijeljina

N-60 ::MRKY ::Baš zanimljivo.
Nagradno pitanje: Ko je veliki brat? Mr. Green


SR 71 BlackBird


Nisam znao ni da moze da stane, ono sigurno samo parkiran, nema sanse da on odande poleti! ! !

Brateeee, kojiki je Poljubac Zagrljaj , mama oces mi kupiti nosac aviona kad porastem ? Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Ništa me više ne može iznenaditi nakon što sam vidio polijetanje i slijetanje herkulesa na nosač aviona Laughing ... jeste da se dimenzije razlikuju ali ipak...

offline
  • makine 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Mar 2007
  • Poruke: 12

pa to su sve muzejski eksponati

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2007
  • Poruke: 235

Pa ovo je najobičniji muzej usred grada, niš posebno.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2006
  • Poruke: 148

Ovo je izgleda muzej mornaricke avijacije SAD, ako je sudeci po tipovima aviona i helikoptera koji su na palubi: F-4, F-14, A-4, A-6, A-7, Vigilante, Harrier, Sea King...mada ima i nekoliko izuzetaka, kao sto je F-16, vec spominjani SR-71 i jedan MiG-21...

OT: ovde je sniman film "State of grace" sa Sean Pennom, Eddom Harrisom i Gary Oldmanom Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3064 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 5 sakrivenih i 2978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Asparagus, Bane san, Bbbggg1979, bbrasnjo3, Bo96, bobomicek, bojan_t, bojcistv, bokicacar, bolenbgd, BOXRR, carinko, cebam, cifra, Citalac, cole77, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, DeerHunter, dejan.lxxiv, deki1001, dolinalima, Dorcolac, elenemste, Georgius, gregorxix, h8propaganda, Ir, joca83, Kajzer Soze, kalens021, kinderpingvin, Kontrausluga, kunktator, littlebunny, Lj_ubo, luka35, Manjane, Marko Marković, markolopin, mat, Medojed, metallac777, mikrimaus, milan47, milanpb, milenko crazy north, milos97, Mirage 2000N, nenad81, opt1, PlayerOne, rednap, Rok A Bit, rovac, royst33, Samo gledam, sedan, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Skakac7, skvara, smuk, sslay, stingD, suponik, The Boss, Titan, tomo2, tubular, vathra, Veless, vjetar, Vrač, vukovi, wulfy, Zastava, zivojin32, 800077