Zastava M21 vs. Budistički kaluđeri?

1

Zastava M21 vs. Budistički kaluđeri?

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727




Jel mi se čini ili je ovo u rukama Mjanmarskih snaga bezbednosti Zastava M21?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Hmmm...da liči - liči, ali ne mora da znači Wink

Možda donekle jasnije slike...







Inače vojska bivše Burme raspolaže sa bogatim spektrom različitog pešadijskog naoružanja...





offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Sistem jeste Kalašnjikov, ima prepoznatljiv selektor sa strane... opet...
Prodali smo im NORU samohotku...

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

M21 nema cevasti kundak.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2006
  • Poruke: 490

Nije m21. Na ovoj pusci je drugaciji kundak. Ovo je najvjerovatnije galil ili nesto slicno.

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Pa osim Galil (i R-4) nista i ne moze da bude, a posto R-4 ima nesto drugaciji kundak sa tanjim delom koji naleze na rame i necim izmedju cevi kundaka a i sklopive nozice, ovo je Galil.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2006
  • Poruke: 490

Ako sudis po nozicama i kundaku moze biti i holandski NM1
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Osim sto je Galil izvezen u Burmu, a NM-1 nije prihvacen ni u Holandiji.

offline
  • zoro+ 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 11 Feb 2006
  • Poruke: 910

Mene je vise zaintrigirao model cizama koje nosi vojnik na slici gde ubija japanskog novinara.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Uh dobro je, nije M21. Zamislite izvestaj, japanski novinar ubijen srpskom puskom. Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1031 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 8 sakrivenih i 957 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, Asparagus, Ben Roj, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Centauro, Dambi, deks, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, djonsule, dusanobr, Feller, foka106, Georgius, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kalu128338, Kapetan Hadok, kuntakinte, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nelezele, nixos, nuke92, ObelixSRB, OKT, Paklenica, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, proka89, raso76, rodoljub, S2M, Seeker, Semberija, Sevatar, Sky diver 29, spalev, Spreewerk, Stojan Mrsavi, Vanderx, VBoss, VJ, vladao75, Wehicle, Zoca