Kako se postavljaju slike na forum

Kako se postavljaju slike na forum

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Pozdrav svima jel moze neko da mi objasni kako se postavljaju slike imam i ja toga a nov sam.Hvala u napred



offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

pozdrva Ziveli
za postavljanje slika vidi temu : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 906 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 7 sakrivenih i 810 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, Aleksa 3215, AleksSE, bax0904, Bgorando, Bo96, bojank, Boris.A, Cirkon, Comyymoc, Daba75, debeli, djile1, Djota1, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dradex, DragoslavS, Duh sa sekirom, dule10savic, Dzuki, Džekson, Electron, Flanker-G, g_g, goran.vvv, iceburn, Igritelj, Kajzer Soze, Kobrim, Kudun, luka35, Marko1238, MarkoDzimi, Meklejn, mikidragi, mikrimaus, mile.ilic75, Milun24, mustangkg, Naj-Turs, neutrino, nixos, NNPD, Nole, nuke92, nuki1234, oldtimer, Paklenica, Papadubi, PlayerOne, Pohovani_00, probisic, Pururin, Radoslava, raptorsi, repac, Rogan33, rovac, royst33, Saša 74, Sharpshooter, Shinobi, shiro, ShtagodShtagod, Smiljkovich, sombrero, ssekir75, StalniPromatrač, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tandrkalo, Tribal, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, Velički, vidra boy, vlada035, vladom6, vobo, Vujkeu, Zimbabwe, zivojin32, Zmajac, Đurđevdan