Kako se postavljaju slike na forum

Kako se postavljaju slike na forum

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Pozdrav svima jel moze neko da mi objasni kako se postavljaju slike imam i ja toga a nov sam.Hvala u napred



offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

pozdrva Ziveli
za postavljanje slika vidi temu : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1029 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 3 sakrivenih i 985 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, abramac, bb929, Bbbggg1979, bigbear, BUDDAR70, celik, CHARLIE JA., crnogorac, d.arsenal321, Dioniss, dukajov, goxsys, GT, Ivoo, Jaxupa, Jeremiah, JOntra, Kobrim, kutija11, leopard83, milos97, nenad81, novator, Pilence, Plavi1, Pururin, radoznao, ruma, sasics, Savantije, Shinobi, styg, SympathyForTheDevil, Vlad000, Vlado82, voja64, vukajlo71, zlatkoa987, Zorge, 79693