Okupljanje u subotu, trećega januara 2009.

1

Okupljanje u subotu, trećega januara 2009.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Pažnja, dolazi do obaveštenja: Very Happy

Štab je odlučio: okupljanje je u subotu, trećega januara u 13 sati kod spomenika knezu Mihalu u Beogradu (''kod konja''). U slučaju da padaju kiša ili sneg, rezervni položaj sa osmatračnicom nalaziće se u poslastičarnici blizu orijentira dva (sat) . U slučaju da padaju sekire staviti šlem.

Stara vojsko, od ovog momenta potvrđujte pozitivno ili negativno dolazak. Ne morate obećavati nešto što ne možete - ako ne možete, stvar je skroz OK. Samo nemojte da čitamo u nedelju objašnjenja tipa - ''u poslednjem trenutku nešto mi iskrslo''. Dakle, ako možete, ok, to i recite; ako ne možete, nema ljutnje, isto tako recite.

Do skorog viđenja, srdačan pozdrav svima i prva čestitka za novogodišnje praznike! Zagrljaj Ziveli

Ovo ovaveštenje stavljam i na glavni deo MC.



offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Na zhalost necu moci da se smrzavam sa vama kod konja...imam planova a i drugih okupljanja tako da me rachunajte kao dezertiralog Mr. Green

Ako ne treba da odgovorimo ovde,brishite poruku ali odgovor je bilo gde drugde isti

Lepo se provedite i sretna nova 2009,bozhic,hanuka itd... Ziveli



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Otkazujem dolazak, radim sutra i prekosutra Sad GUZ - Glavom U Zid Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 1168
  • Gde živiš: Springfild

Eeee je*i ga Sad , malo je previse kasno "stab" izdo obavestenje.... Bebee Dol
Ima nas ovde iz debele unutrasnjosti koji svako putovanje moraju da planiraju - kako po pitanju vremena i obaveza, tako i po pitanju finansija.
Nazalost, ovog puta cu izostati mada bih zaista voleo da se i licno upoznamo, popricamo,....
Drugi put ce nadam se stab reagovati malo brze.... Ziveli

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Da dodam važnu stvar, da ne pomisli neko da ćemo se stvarno ceo dan mrznuti ''kod konja'':

Miks i ja pre toga nađemo lokal i zauzmemo mesta. Nema nikakve posebne kotizacije. Sedimo, pričamo, pijemo ili jedemo (šta nam je volja), a kad kelner donese račun, podelimo svotu sa brojem prisutnih i platimo. Je li to OK? OK...

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Ruma i ja stižemo, tj. potvrđujem dolazak dva člana MC

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Sirius ::Da dodam važnu stvar, da ne pomisli neko da ćemo se stvarno ceo dan mrznuti ''kod konja''

Pa ni ja ne lajem na zvezde bukvalno Wink
Citat:Druzhe Bozhovicu ja sam to mislio vishe onako figurativno
:Z

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Vazduhoplovac ::Sirius ::Da dodam važnu stvar, da ne pomisli neko da ćemo se stvarno ceo dan mrznuti ''kod konja''

Pa ni ja ne lajem na zvezde bukvalno Wink
Citat:Druzhe Bozhovicu ja sam to mislio vishe onako figurativno
:Z


A , snimio si moju andaluziju...




PS

Ljudi, bliži se trenutak T. Ajd potvrđujte šta ko ima - dolazak ili nedolazak, nema veze. Da znamo na čemu smo.

Evo ovako, za sada sa VTD sigurni su:
Mixi
Sirius
Zixo
Đokinen
Ruma
Leonard...
Kog sam propustio?

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

Aramisa?

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27363
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Moguće, verovatno je u onoj zaključanoj temi u ''avliji''...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 136 registrovanih, 10 sakrivenih i 875 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, ALEXV, Apok, AS, Asparagus, blue, Bobanzd, bojan313, bojanM84, bunker, Buzdovan, C-Gun, cinoeye, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, Dare, darkojovxp, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, Dragan1998, drimer, Dvojac005, Džekson, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Gall, Glavonja049, Gligo01, Great White, HawX, HrcAk47, ivan979, ivan_8282, Ivoo, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, komsija1, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mir juzni, mixkax, Moldovan, MrG, nuke92, Ognjen D., OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, Redred, redstar011, Regrut Boskica, rovac, ruma, Samo gledam, sekretar, Semberija, sevenino, Sharpshooter, Smd, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, tomigun, tomo2, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, vazduh, VJ, Vlado82, Vojin, vpetrovic, vrgudinac, vuksa72, Walkers, Weah88, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo, |_MeD_|, 1324, 800077