Razmena, kolekcionarstvo, army shop

227

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2014
  • Poruke: 389

Na zalost cena je 0 dinara, ako iko ponudi vise od toga znaci da ti je prijatelj pa da te ne uvredi. Pricam za Srbiju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Не продајем, већ хоћу да исплатим тетке које инсистирају да се пиштољ прода и новац подијели. Пиштољ је био дедин, недавно је била оставинска расправа.



offline
  • Pridružio: 01 Mar 2014
  • Poruke: 389

Tetke ako insistiraju neka prodaju slobodno, ali pistolj na trzistu nema apsolutno nikakvu vrednost, a ti ih časti koliko misliš u skladu sa tim i u skladu sa emotivnom vrednosti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4373 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 4289 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Atomski čoban, Avalon015, avijacija, baltazar01, Bbbggg1979, Blizzard035, Bobanzd, bobo85, bojankrstc, Bosnjo, bunker, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, cikadeda, darcaud, darkojbn, deki1001, dj.ape, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, dragoljub11987, DragoslavS, Džekson, fijufijukrozkapiju55, Giskard, goxin, Grebostrek, gripen, HawX, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, IQ116, Iskander, joca83, Kajzer Soze, kunktator, Lep1na, Lucije Kvint, Lucky 6, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, Medojed, mile33, milenko crazy north, MILO-VAN, milos97, Moldovan, monomah, narandzasti, nuki1234, OgnjenMitric, opt1, pein, pera bager, Permaldar, Podljub, Pururin, raso76, repac, rovac, skok, Smiljke, strn, suponik, TRZH92, vdeki, Velizar Laro, Weah88, WELJKO, Zastava, Zrcalo, |_MeD_|