|
Poslao: 26 Feb 2013 19:29
|
offline
- Mr. Smith

- Građanin
- Pridružio: 09 Nov 2009
- Poruke: 147
|
Pozdrav! Eto mene ponovo,dugo nisam bio aktivan.
Intresuje me sta mislite o ovom pistolju,planiram da ga kupim.
U odlicnom stanju plasticne originalne drske,intresuje me njegova realna cjena i sta mislite o samom pistolju,funkcionalnost,koncept i istorijska vrijednost.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 20:24
|
offline
- ALBION101
- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 3753
|
Cena zavisi od mesta gde zivis. Problem kod tih pistolja je lose uradjen razdvajac pa nakon izvesnog vremena pocinju da pucaju rafalno. Za pistolje tog kalibra dosta precizni i dobro leze u ruci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 20:27
|
offline
- Mr. Smith

- Građanin
- Pridružio: 09 Nov 2009
- Poruke: 147
|
U Crnoj Gori sam... intresuje me cjena od 180e jeli u redu i da li je cest na nasim prostorima. Napominjem da ga uzimam kao kolekcionar
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 20:40
|
offline
- ALBION101
- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 3753
|
Meni 180E ne deluje mnogo cak naprotiv uzimajuci u obzir da je dobro ocuvan. Zavisno od stanja u Nemackoj i Svajcarskoj cena im se krece od 100 do 400E.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 20:46
|
offline
- Pridružio: 04 Sep 2011
- Poruke: 197
- Gde živiš: Lockport, IL
|
Hmm, cena je OK ako te samo cena zanima. Nisam siguran koja je "istorijska vrednost" ovog pistolja s obzirom da nije cesto pominjan kao neki preterano revolucionrni dizajn. A moram i da dodam (s obzirom da si trazio nase misljenje) - nije ni lep kao Luger P08. Pogledaj ovaj sajt, ima ih svakakvih i u kalibru 6.35 i 7.65 i niklovanih i obicnih ali su svi skuplji od cene koju tebi nude. Sto se toga tice, ako vec kupujes nesto da ti stoji u ormanu, plati sto manje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 20:51
|
offline
- Mr. Smith

- Građanin
- Pridružio: 09 Nov 2009
- Poruke: 147
|
ma imam ja dosta toga u kolekciji,ali ovaj pistolj je onako bas u pozadini ne pominje se cesto... a opet mogao bih izvuc i za 150... a fin je u ruci,dobro lezi
u subotu cu ga uzeti pa ce biti originalne slike
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Feb 2013 21:24
|
offline
- Pridružio: 04 Sep 2011
- Poruke: 197
- Gde živiš: Lockport, IL
|
Sve najbolje i ako te ne mrzi postavi fotke sa ostatkom kolekcije. Otvorena je tema za to: "Pokazite svoje oruzje", kao sto rekoh ne bavim se kolekcionarstvom ali volim da vidim...
|
|
|
|
|
|
|
|