USA pesadijska oprema u Iraku

USA pesadijska oprema u Iraku

offline
  • Pridružio: 21 Sep 2006
  • Poruke: 185

Pogledajte kakva su iskustva sa njihovom pesadijskom opremom u realnim pustinjskim uslovima

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 24 Feb 2007 13:08

Opet se moramo podsetiti na ono :
" ...da boj ne bije svijetlo oruz`je , vec ... nesto je i od junaka ".



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7967 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 4 sakrivenih i 7895 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, Asparagus, Asteker, BB, bukefal, cenejac111, Cicumile, Cirkon, Clouseau, darkojovxp, dejan.7951, deks, Djota1, djuradj, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, eagle.rs, g_g, GveX, Hans Gajger, istokzapad, Ivica1102, Jager715510, jalos, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, ludvig 78, Marko Marković, Marko88, mačković, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, miljannis, mist-mist, mladen.zovko, moldway, nelezele, Niki2024, Nikolajevic, OgnjenMitric, OKT, Panter, pisac12, PO1974, Promising0, Pururin, Radogost, radoznao, royst33, sap, savuni, skok, sspp, superwhy, The Boss, tritonus, vathra, vuksa72, Wehicle, ZetaMan, Zoca, 1107