Dugme - period?

Dugme - period?

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2

Dobro vece. Nov sam na ovom forumu i koristim priliku da svima pozelim srecnu Novu 2012.godinu!!! Very Happy

Imam jedno pitanje iz naslova teme. Voleo bih da pogledate slike i da mi pomognete oko identifikacije.

Hvala unapred i pozdrav!






Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Nov 2010
  • Poruke: 1121

Dugme je srebrno, pa samim tim deo pribora oficira konjice ili inzinjerije, moze da bude od 1882. do 1914. Ne znam dimenzije, verovatno je za mundir.



offline
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2

Najlepse hvala na odgovoru i pomoci. Precnik dugmeta je 22mm, mozda ce Vam to nesto dodatno reci.

Pozdrav i hvala jos jedanput!

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2012
  • Poruke: 4

Da li je dugme na prodaju _

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1039 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 8 sakrivenih i 960 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, ArmFPGA, Asparagus, Ben Roj, Berekin, Bojan198527, Brankojle, C-Gun, Centauro, Dambi, deks, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, dusanobr, Feller, foka106, Georgius, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, Jablan, Jester, JOntra, Kapetan Hadok, KizJ, kuntakinte, Kvazar, Marko43, mercedesamg, Miki01, Miler88, Motocar, nebidrag, nelezele, nixos, nuke92, ObelixSRB, Orc, ozzy, Paklenica, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, proka89, Pururin, redstar72, rodoljub, S2M, Seeker, Semberija, Sevatar, Sirius, Sky diver 29, spalev, Stojan Mrsavi, synergia, VBoss, Velibor Radoja, VJ, vladao75, zajcev1, Zoca, zoran77