|
Poslao: 18 Maj 2013 13:42
|
offline
- Gospodin-BP

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 24 Jan 2012
- Poruke: 640
- Gde živiš: Sever
|
Napisano: 18 Maj 2013 13:41
Pariz protiv ucesca Irana o konferenciji o Siriji:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pa bas su pametni. Hoce glavnog regionalnog saveznika da izbace.
Dopuna: 18 Maj 2013 13:42
Rusija ce nastaviti da isporucuje oruzje Siriji. Ima i video, pogledajte:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 13:54
|
offline
- Gama

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jun 2004
- Poruke: 4389
|
Gospodin-BP ::Napisano: 18 Maj 2013 13:41
Rusija ce nastaviti da isporucuje oruzje Siriji. Ima i video, pogledajte:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Znaci ova Al Dzazira je nepodnosljiva.. na snimku koji prati ovu vest nema nigde SAA samo "borci za slobodu" kao i njihova dela u Rusiji. A i ovo "Putinovi apetiti rastu...". Svaka im je ko Njegoseva :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 14:12
|
offline
- Gospodin-BP

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 24 Jan 2012
- Poruke: 640
- Gde živiš: Sever
|
Ma mogu oni da govore sta hoce... U ovom konfliktu Al-Dzazira je marginalizovana. Ne igra tako bitan faktor kao sto je to radila u libijskom konfliktu. Ali, sve ja to pregledam, pa sta mi se ucini zanimljivo, postavim ovde...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 14:36
|
offline
- Gama

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jun 2004
- Poruke: 4389
|
Propaganda je cudo. Eto neka zapadna stanica javila kako su drekavci hteli da osvoje zatvor u Alepu ali su vojnici poceli da ubijaju zatvorenike i da ih bacaju kroz prozore pa su ovi.. iz "humanih" razloga prestali sa napadom. E sad.. da li je to istina ne znam...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 14:44
|
offline
- CheefCoach

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Avg 2011
- Poruke: 6625
|
Ma garant nije. Kad cujes neverovatnu i nelogicnu vest, zakljucak jeste da po zapadnim medijima ima ljudi sa jako sumnjivom mastom.
Kada su drekavci ovako pocepani, ne treba puno pregovarati vec ih unistiti, jedan po jedan dzep.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 15:31
|
offline
- Gospodin-BP

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 24 Jan 2012
- Poruke: 640
- Gde živiš: Sever
|
Pa isto kao i sa Gdafijem kada su rekli da Gadafi bombarduje avionima obicne civile.. Eh, tamo se tek moglo cuti budalstina...
Mislim, ima neke stvari i da su istinite, ali u mnogo slucajeva lazu i preteruju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 20:55
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2012
- Poruke: 2551
|
scimitar19 ::cisto sumnjam sve to bijelosvetskog sljama sto je imalo se sjatilo poput lesinara na lesinu. Samo doleze a stari odlaze, a ovi izgleda rade na rotaciu jedna grupa se vrati a druga ode ili popunjavaju mjesta poginulima...
Citat:Da im Allah podari dzennet! Svaka cast nasem mudzahidu Seadu efendiji Islamovicu koji je drzao predavanje o potrebi dzihada u Siriji. Mnogi mladici iz Sandzaka, njih 30 ga je poslusalo i sada prolijeva svoju krv u Siriji.Sead Islamovic je pravi mudzahid. Obecao je da ce i on uskoro krenuti u dzihad u Siriji.
jedan od komentara ako je za vjerovati ovom glasnogovorniku US state departmenta pri al qaidi
stvarno ne znam sta sigurnosne sluzbe rade da sprijece ove teroriste znaju za ovakvo nesto a nista ne poduzimaju...
eto i onda cemo da se cudimo kad pukne kod nas..."ju pa zar nasa braca tako"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 21:51
|
offline
- deri3891

- Ugledni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2012
- Poruke: 352
|
FOX TV snimio izraelske komandose u Siriji
Ekskluzivni snimci američke televizije
Do koje mjere je Izrael već duboko upleten u sirijski konflikt otkriva najnovija reportaža američke TV stanice FOX News.
Njihovi reporteri na izraelsko-sirijskoj granici snimili su izraelske komandose koji se vraćaju iz "misije" unutar Sirije, prenosi Advance.hr.
Već neko vrijeme postoje informacije kako izraelski komandosi direktno pomažu sirijskim pobunjenicima, ali ovo je prvi video dokaz tih tvrdnji.
Podsjetimo, već od ranije je poznato kako izraelske medicinske ekipe pomažu ranjenim sirijskim pobunjenicima koji prelaze granicu te odlaze u izraelske bolnice.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 22:41
|
offline
- Gama

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jun 2004
- Poruke: 4389
|
Napisano: 18 Maj 2013 22:00
Izgleda da je nas novopazarski vehabija poginuo prilikom napada na zatvor u Alepu oko koga su besnele bitke zadnjih par dana:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] (vest je od 15. maja 2013)
Dopuna: 18 Maj 2013 22:41
Turska radio televizija (TRT) i objektivno izvestavanje:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2013 23:46
|
|
|
Vojska rastura rebelse u Alepu:
Reports of distress calls are going out from Terrorists in the areas of "Kafr Al-Hamra", "Andan" and "Hallat Nazouh, with the Syrian Arab Army hurling Terrorists from "Kafr Al-Hamra" and "Hraytan" into chaos, following their control over the "Abed Rabbo", close to the "Allermoun" neighbourhood in Aleppo, which resulted in a large number of Terrorists eliminated and those supply routes closing on the remaining Mercenaries, also the northern Countryside of Aleppo is reporting good news from our Military ...HNN
|
|
|
|
|
|