21. maj dan RV i PVO

3

21. maj dan RV i PVO

online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ja sam propustio jer sam imao dva dana pripreme za gradsku slavu, pa se izvinjavam, no svakako - svima koji se osećaju praznično na taj dan , čestitam praznik. Ja još uvek, recimo, obeležavam 13. maj...I naravno, četvrti novembar, dan garde.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Maj 2011
  • Poruke: 1

Svim bivšim i sadašnjim pripadnicima RV i PVO čestitam sutrašnji praznik!!!



Bivši pripadnik, aerodrom NIŠ, 1989/1990-



rip
  • Pridružio: 04 Sep 2006
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: OKM RV I PVO

Sretan praznik drugovi vazduhoplovci!!!!

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28419
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Uz sećanje na lepa vremena
srećan praznik Drugovi vazduhoplovci Ziveli



offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Srecan praznik svima koji ga se rado secaju Ziveli

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Uh, zamalo da promasim.
Srecan praznik drugovi plavci, i oni na zemlji i oni koji lete (leteli). Ziveli

Milanchoo ::

Bivši pripadnik, aerodrom NIŠ, 1989/1990-


P.S.
Takodje Aerodrom Nis, ali godinu dana posle. Wink Razz

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Pridružujem se čestitkama

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

"Plavci" srećan praznik Ziveli

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

Срећан празник!! Ziveli

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28419
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Ziveli Ziveli Ziveli





Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 955 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 877 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6footboy, Andrija357, Banovo Brdo, bokisha253, braca57, Bubimir, cemix, Chainsaw, cinoeye, Civa, cojapop, crnirocko, Dado78, darkkran, deks, dendrit86, djonsule, dskrlec33, dule10savic, dulleo, dunavzed, elenemste, eulereix, Faki-Valjevo, fasko1505, Gitzherai, Grebostrek, GT, GveX, Hitri, Ikica977, jalos, Kajzer Soze, Kenanjoz, Kruger, Lance Guest, Lep1na, Macalone, Marko Marković, medaTT, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milometer, Mitogna, MountAndBlade, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nenad81, novapot, OKT, Panter, porticco, Pururin, sale76, Sarmat, savuni, Semprini, Sirius, skvara, synergia, Tamo neko, vathra, Velizar Laro, vespa nikola, vidra1, W123, Wehicle, Zorge, zvomar, 800077