|
Poslao: 24 Jun 2016 10:31
|
offline
- Irbis
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2014
- Poruke: 3551
|
Lepo gori ponos Americke namenske industrije.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2016 13:53
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39701
|
JOntra ::Mozda ne vidim dobro ali mi ovo ne lici na abrams
I jeste ponos US Army ode u velikom stilu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jun 2016 14:59
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2015
- Poruke: 1362
|
Po konturama tenka i po mitraljezu na kupoli meni ovo vise lici na 72ku .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Jun 2016 22:35
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13028
- Gde živiš: Srbija
|
delrey ::Kakve su ovo bombe
Iz "domace" radionice.
|
|
|
|
|
|