Irak

347

Irak

offline
  • Irbis 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Avg 2014
  • Poruke: 3551

Lepo gori ponos Americke namenske industrije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1362

Mozda ne vidim dobro ali mi ovo ne lici na abrams



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

JOntra ::Mozda ne vidim dobro ali mi ovo ne lici na abrams
I jeste ponos US Army ode u velikom stilu. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113989

Slike iz Faludze
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1362

Po konturama tenka i po mitraljezu na kupoli meni ovo vise lici na 72ku .

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3815
  • Gde živiš: Makedonija

I po gusenicama i prednjem trokutu.

offline
  • T-72 
  • Super građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 1130

Ова исламска држава стварно прави бомбе у кухињи :











offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Gori T-72 100%.

offline
  • delrey 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 16 Feb 2012
  • Poruke: 687

Kakve su ovo bombe

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13028
  • Gde živiš: Srbija

delrey ::Kakve su ovo bombe


Iz "domace" radionice.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1794 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 2 sakrivenih i 1786 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, Krin, maksi007, Motocar, nenad81, zlaya011