|
Hektor ::ART610 ::Često sam na ovom forumu, i pratim ovu temu. Čitam kako likujete, diplomaskom uspjehu Rusije, ovaj "USPJEH" veoma će se brzo pretvoriti u neuspjeh, bolje rečeno ovo je početak kraja.
Mrzi me da pišem i javno iznosim svoje mišljenje ali ovoga puta sam stvarno morao. Koga je Rusija zaštitila kroz istoriju? a mnoge je izdala, kad kažem Rusija mislim i na Carsku Rusiju.
Rusijia zna da Asadov, režim nema budućnost, i da se neđe još dugo mođi zadržati na vlasti. Rusija je iskoristila ovu krizu u Siriji, da se nametne kao bitan faktor, i pokuša koliko toliko vratiti već odavno izgubljeni ugled.
Asad ovim gubi važno oružje koje je imao i biđe jedini gubitnik u cijeloj priči.
Jedno pitanje i jedna konstatacija za moderatore, tj uređivače foruma.
Pitanje je : Da li ćete sada ODMAH banovati iznad citiranog trola ?
Konstatacija je : sada je na njegovo trolovanje već troje odgovorilo, i još će najmanje 10 da odgovori, i na taj način tema ode u smeru katanca. E sada, po skromnom mišljenju, iznad citiranog trola/klona, i slične treba banovati još na prvoj poruci koja isprovocira saldu poruka koje nemaju veze sa temom, ili..... doći do situacije da tema ide pod ključ, odnosno pod kontrolu poruka, a to dalje znači da ćemo sveže informacije o događaju u Siriji tražiti na drugom mestu.
toliko i hvala. Ovaj citat sam uzeo samo kao primjer i pitam se po cemu je doticni zasluzio ban od moderacije,a tako isto ne znam po cemu je ovaj falcone zasluzio ban u dosad napisanim postovima.Znaci ako covjek nesto napise protiv bacuske odmah mu treba ban ,ma dajte ljudi moji.pa ja licno sam osjetio kad god sam nesto napisao odmah od odredjenih protivrijecje,jer se ne slazem sa doticnima.To znaci treba pisati kako vecina hoce,pa jel to neko pravilo.A da kazem uzgred da jos nikad nisam nekom prtivrijecijo ili nekog jos napadao na bilo koji nacin, a najzad jeli ovo demokratski i visenacionalni forum il je proruski il ne znam kakav.Nek pise svak sta misli i ne uzbudjuj mo se previse jedni zbog drugih i sve ce biti ok
|