|
Poslao: 22 Avg 2016 20:18
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 38234
|
izgubljeni_nick ::Šta mislite jel postoji neka mogućnost da se pravno izganja upotreba bojevih otrova? Mislim kad su amerikanci mogli 45.' bacit atomsku na Hirošimu i Nagasaki, i prekinuli krvavi petogodišnji rat mogu to i rusi. I koja bi uopće efektivnost bila takvog oružja? Ustvari, to ni ne moraju biti oni, može se iscenirati da je okršaj među teroristima nastao, i koristili bojeve otrove.
Ne moreš porediti DSR i ovaj rat u Siriji. Baci to na Alep đe ima i par stotina hiljdada civila i nekoliko hiljada terorista pa ti vidi kakav bi efekat takvog oružja bio. To da se iscenira tobože kakav sukob unutar terorista među raznim fakcijama mogu samo nalogodavci SAD a ne Rusi.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:23
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
@IlijaZ
Моја жеља за опстанaк турске државе(у садашњим границама) је 0%. Тачније, распад те државе је оно што треба да се догоди, што пре.
Док је са Сиријом тај број мало другачији, поготово после ових напада са леђа.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:44
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
nindza52 ::Ali zato Istocna Gota ide preeedobroo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Molio bih moderatore da zbog ovog linka najozbiljnije upozore člana nindza52 ,koja je to drskost da postavlja link sa Al Masdara prije Peina!!!
Šta je slijedeće nindza52 , link sa Ruske vesne na temi o Ukrajini??!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:45
|
offline
- IlijaZ

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Maj 2013
- Poruke: 743
|
powSrb ::@IlijaZ
Моја жеља за опстанaк турске државе(у садашњим границама) је 0%. Тачније, распад те државе је оно што треба да се догоди, што пре.
Док је са Сиријом тај број мало другачији, поготово после ових напада са леђа.
Eh, moja želja je da je apsolutni mir u svijetu i da se svi vole i ljube ali ništa od toga nema niti će ikad da bude.
Jedina opcija, osim otvorenog napada SAD ili Rusije, da se Turska rasparča ili da ostane bez nekog dijela teritorije su Kurdi. A koliko mogu da porade na ispunjenju tvoje želje, može da se vidi i iz toga kolika je brojnost gerilskih grupa u Turskoj u odnosu na cjelokupni broj turskih Kurda. Plus ovo što ti već rekoh, turski, irački i sirijski Kurdi, s pravom, smatraju da su isti narod.
Nema šanse da se rasparča Turska (ja joj ne želim raspad zato što mislim da samo gore stanje iz toga može da nastane) a da se ne raspadne Sirija, Irak, Iran i ko zna ko još. Blizu smo off-a a možemo o ovome i na turskom ili bliskoistočnom topicu da nastavimo nekom prilikom. Slutim da će nam Kurdi vrlo brzo dati dodatnog povoda za to.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:53
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 38234
|
У войны не женское лицо. ... The war has no woman's face.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:54
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2015
- Poruke: 1280
|
Pitam se samo dokle mogu ti Tigrovi. Non stop su u najvecim g*vnama, svaka cast kakav moral imaju ti ljudi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 20:57
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 38234
|
IAF gađao pozicije SAA pošto je nekoliko granata palo na njihpvu teritoriju na Goanu.
Израильская авиация нанесла удар по позиции артиллерии сирийских правительственных войск после того, как оттуда был выпущен снаряд по контролируемой еврейским государством части Голанских высот, сообщила пресс-служба Армии обороны Израиля.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 21:00
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Ово тврде Курди.
Hesekê: Stadium and cultural centre captured by Rojava forces and now Gweiran fully under Rojava forces control.
А тек ово.
Кажу El-Cadir, SDF commander, killed by Turkish MIT just hours after forming Jarablus Military Council against ISIS.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2016 21:20
|
offline
- trutcina

- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Avg 2011
- Poruke: 751
|
Mislim da su Kurdi zagrizli previše ovo što pokušavaju na više strana obiće im se o glavu. Naravno trenutno im SAD drži leđa a znamo kako prolaze prijatelji SAD kad im istekne korisnost...
|
|
|
|
|
|