|
Poslao: 05 Maj 2016 13:55
|
offline
- Drug Platov
- Super građanin
- Pridružio: 26 Nov 2015
- Poruke: 1002
|
Pera Ždera ::""Nećete moći u Siriju dok su ruski avioni tamo"
Nije verovatno da će bilo koja strana vojska moći da izvede kopnenu operaciju u Siriji sve dok su tamo ruski vojni avioni, rekao JE ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, komentarišući navode turskih zvaničnika da su spremni da pošalju vojsku u Siriju ako bude potrebno."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ako me osecaj ne vara...ili Lavrov priprema i Ruse (narod) i Amere za kopnenu intervenciju u Siriji ili Ameri standardno preko Turaka pokusavaju da isprovociraju dalje ruske korake...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 14:05
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
Mislim da se nesto krupno valja iza brda. Moguce da ce Rusi ici na sve ili nista u Siriji i da ce Alepo manje vise biti sravnjen dok se ovo ne okonca.
I Asad priprema Sirijce, naziva Alepo sirijskim Staljingradom a znamo sta je ostalo od njega posle zavrsetka borbi.
Takodje, Erdogan koncentrise moc u svojim rukama i uskoro ce biti de facto diktator. EU je otvorila bezvizni rezim u nadi da ce visoko obrazovani Turci naci uhlebljenje u EU kada tamo krene frka. A sirotinja... ona ce dobiti 72 device... mozda.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 14:16
|
offline
- Pera Ždera
- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Sep 2013
- Poruke: 3448
|
"Сторожевой корабль ЧФ "Ладный" пополнит группировку ВМФ в Средиземном море
Армия и ОПК 5 мая, 12:37 UTC+3
В состав группировки в настоящее время входят более десяти боевых кораблей и судов обеспечения Черноморского, Тихоокеанского и Северного флотов"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 16:02
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Citat:A drone filming the Aleppo tunnel explosion yesterday had a bomb pass just to left of it!
Цео снимак
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Део из текста.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 16:09
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
Koliko to dronova leti iznad Aleppoa ?!? Ta eksplozija je snimljena iz gomile uglova.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 17:48
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
Napisano: 05 Maj 2016 18:35
powSrb ::
Цео снимак
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
je li sigurno dignuta prava zgrada u zrak?
pitam jer sve kamere su usmjerene krivo, a ova iz drona se korigira tek nakon eksplozije.
Malo je to čudno, jer logično, ako već znaš šta snimaš da će to biti u centru kadra.
S druge strane, lako je pogriješiti kopajući dugačak tunel, ne toliko u duljini, ali u azimutu sigurno.
A opet, vlasti nisu ništa demantirale, pa sad ko će ga znati.
Dopuna: 05 Maj 2016 18:48
Dok Rusi sviraju klasični koncert u Palmiri,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nusravci ulaze u Khan Touman...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
A Davotoglu podnosi ostavku...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 18:22
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
Zgrada koja je dignuta u vazduh nalazi se u Az-Zahraa predgradju Alepoa, na samoj granici SAA teritorije.
Iz perspektive drona
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 18:32
|
offline
- panzerwaffe
- Super građanin
- Pridružio: 29 Jun 2011
- Poruke: 1317
|
SAA pod trenutnim uslovima ne može dobiti rat, pola Sirije pod primirjem, a oni i dalje na ostalim delovima fronta ređaju gubitke i teritorije i ljudstva.
Stvarno bih voleo da Rusija pomogne Asadu da dobije rat, ali to mi sad izgleda nemoguće bez masivne kopnene pomoći RF, koja je nerealna zbog Bosfora i Turske.
Održanje Rusije na bliskom istoku i očuvanje obraza je realno ukoliko se Asad povuče u Latakiju, zbog pomorske baze.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2016 18:41
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2012
- Poruke: 687
|
Irbis ::Napisano: 05 Maj 2016 13:00
Iračka armija na Eufratu oslobodila grad Al-Qaim,,,(pogranicni grad sa Siriom)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Odakle ti ovo?
|
|
|
|
|
|