Rat u Siriji, 2018. godina

3

Rat u Siriji, 2018. godina

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39649

SAAF poliva Harastu Damask nebili usporili napredovanje terorista


Teroristi Idlib/Hama


Damask teroristi



Šta je SAA zauzela i stanje na frontu jug Idliba sever Hame




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39649

Još malo terorista TOW-džije još uveh haraju ravnicama Hame i Idliba





offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Руски војни хеликоптер Ми-24 срушио се у Сирији, а оба пилота су погинула, саопштило је Министарство одбране Русије.
Несрећа, до које је дошло због техничке неисправности, догодила се 31. децембра.
Хеликоптер је пао током прелета преко аеродрома Хама у Сирији.
Иако су два пилота погинула, трећи члан посаде није подлегао повредама и тренутно је у болници на аеродрому у Хмејмиму.
Додаје се и да хеликоптер након пада није експлодирао.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

Vojska dalje napreduje na jugu Idliba. Danas još nekoliko sela. Neka od tih sela i nisu tako mala.

U Harasti je zarobljen određeni broj vojnika, rekao bih da ih se na video snimci vidi oko 10-tak.

offline
  • Webb 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 785

^ docekacemo valjda da tigrove posalju u Damask... verovatno bi ga pokorili za 5 dana.... ostale jedinice bogu plakati.

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2016
  • Poruke: 339

Evo šta kaže Sidorenko:


I jedna slika Asada sa Brkinim sinom (sadašnje vreme) i nekada sa Brksom:

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Jbt, ako im probiju tamo u tu bazu bice kao u Tabki. Vec nekoliko dana su u okruzenju, valja to izdrzati.

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Ode zadnja pekara u Sarakibu

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Takodje su zli Rusi gadjali bolnicu u Marat Numanu pod izgovorom da je tu bio stab Nusre.

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2016
  • Poruke: 568

Jel "tehnicki kvar" na helikopteru kao sto se kod Amerikanaca desi?

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

^
У тексту пише да је пао због техничке неисправности
током прелета преко аеродрома
Citat:Несрећа, до које је дошло због техничке неисправности, догодила се 31. децембра.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1034 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 9 sakrivenih i 936 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, aleph_one, Asteker, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, darcaud, Denaya, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, gasa97, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, IvanMiletic, Jaz, JK, jon istvan, K a s p e r, kalens021, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, M74AB3, Marko Marković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, sap, Sharpshooter, skok, skvara, spalev, Srky Boy, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., Tanasko95, vathra, Veless, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin