Rat u Siriji, 2018. godina

434

Rat u Siriji, 2018. godina

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Reuters navodi da je sinoc 30 autobusa sa pripadnicima Ahrar Al-Sham frakcije napustilo Harastu. Ukupno 1580 ljudi u autobusima, od toga 413 boraca.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Mrkva 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Jan 2018
  • Poruke: 817

Dogovoreno primirje i sa FaR.
Citat:A ceasefire between Faylaq al-Rahman and #SAA came into force in Arbin, Zamalka and Ein Tarma
https://twitter.com/smmsyria/status/977087308963942400



online
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1360

babaroga ::Reuters navodi da je sinoc 30 autobusa sa pripadnicima Ahrar Al-Sham frakcije napustilo Harastu. Ukupno 1580 ljudi u autobusima, od toga 413 boraca.


Kako bese ona scena u Lepa sela, kad postar ode u Tuzlu, obidji mi kucu...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39639

SAA korisi BPL-ove u borbi protiv terorista I. Guta imaju LIVE prenos satiranja tekbirdžija Mr. Green


SAA uništava tunel FaR-a u Ayan Tarmi I. Guta


Još malo grupisanja vojnika SAA pred napad na teroriste
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Putuj Selma i ne naginji se na prozor odoše teroristi i njihove familije u Idlibistan pa ko će ga znati možda odatle produže preko Turkestana (turska) u Germanistan



Jel se ovo i beli šlemovi evakuišu valjda će na drugo meto sad da postavljaju bombe sa bojnim otrovima Mr. Green na 1:10




Na prvoj crti sa snajepristiima terorista u I. Guti

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

Jučer:
Ruski i američki generali razgovarali o situaciji u Siriji. Razgovora na tom nivou između dvije strane nije bilo još od 2014. Ovo se tumači kao pokušaj smanjivanja tenzija koje su kulminirale ispadom bjesnila lude kuje prije desetak dana. Kako se sve čini, nadam se da neće biti intervencije.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Danas:
Sirijski ambasador u Rusiji Riyad Haddad, komentirao je US prijetnje intervencijom od prije desetak dana riječima:
"Sirijska protuzračna obrana i armija sprmne da odbiju bilo koji napad, uključujući US udare"

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jednom davno:
U šumi se dijeli humanitarna pomoć i sve životinje čekaju u redu, kad dođe medo i progura se preko reda.
- "kud ćeš ti preko reda" čuje se iz reda, a medo se okrene i zagrmi - "ko je to reko?"
na što niko ni da pisne, jasno.
Zec, koji je bio zadnji u redu, dobio je samo gajbu pive jer se sve već podijelilo.
I vraća se pijan zeko kući, teturajući i mrmlja sebi u bradu:
- "heh, ko je reko, ko je reko... ZEKO je reko!!!"

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39639

Ayan Tarma farme


Ništa od dogovora SAD i Turske oko Manbidža nema povlačenja SAD trupa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
PVO SAA spremna da obije bilo koji napad uključujući i napad USAF-a
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

Raptor1 ::Trump promjenio nacionalnog savjetnika za bezbednost covjek za svaki problem vidi resenje vidi vojnu akciju dosao na poziciju nacionalnog savjetnika za bezbednost.

ako je ostao pri svom stavu o Kosovu pozdravljam njegov dolazak Mr. Green

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Ode jos bagre u Idlib, ako sve bude u redu. Pa nek se tamo krljaju da dokazu ko je bolji musliman



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2016
  • Poruke: 592

live stream sa SAA kontrolne točke u Harasti. Nema neke gužve, valjda su izašli svi koji su trebali izaći.
Povremeno zablokira video pa samo osvježite stranicu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Čak ni ne zaustavljaju aute, u par minuta prošlo par vozila i dvije hitne, nijednog nisu zaustavili ni pregledali.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

jake autobusne snage primjećene u Irbinu, Zamalki, Jobaru, Ein-Tarmi




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 912 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 9 sakrivenih i 830 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Avalon015, bankulen, bojankrstc, cardeo, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, Darth Malak, Devil city 1989, dexteroza, divison, djonsule, dozorni, dradex, dulleo, dushan, Georgius, Glavonja049, goxin, Helket, hyla, iceburn, Igor Antonic, JOntra, Kaplar2, Kapo64, king011, Koplje, Kruger, kunktator, Kurgan, Laluvr, laurusri, lcc, Litostroton, Manjane, Marko Marković, MaschinenPistole, Mcdado, mdp92, medaTT, metallac777, milenko crazy north, MILO-VAN, mocnijogurt, nekdo, Nepopravljivi, Nikolajevic, nobutado, Nole, oblivion, OKT, Panter, Papadubi, plavii, rodoljub, Sinduk, sspp, stegonosa, Stevan2026, synergia, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Vlada76, Volkhov-M, Vozd0714, vuksa72, Wehicle, YugoSlav, ZetaMan, 787