|
Poslao: 22 Jan 2025 18:42
|
offline
- Milos1977
- Elitni građanin
- Pridružio: 31 Mar 2017
- Poruke: 2384
|
fantom_S ::А ја не знам коме се он то тачно обраћа кад су Руси за преговоре отворени од самог почетка 2014.године. Хоћеш преговоре? Састанак делегација и ајде да причамо.
Obraca se americkom narodu, ne pro ruskoj strani. Onoj americkoj velikoj vecini koja veruje da ludi Putin gura samo svoje i ne zeli da pregovara jer moze ovako da pobedi. U isto vreme dokazuje da su demokrati u krivu kad kazu da je on previse mekan sa Putinom, i da jedva ceka da mu pomogne. Sve sto Tramp govori je uvek podloga i priprema za nesto sto ide njemu licno u korist. U ovom slucaju i dalje seje imidz svoje super moci i sposobnosti da kontrolise druge. Okruzen je najbogatijim ljudima na svetu i najjacom vojnom silom na svetu. NAravno da ce se sesti za sto i pregovarati uskoro, i to ce vec biti pobeda Trampa koji putem ovakvih twitova moze posle da kaze da je naterao Putina ovo ili ono..
Sve je to priprema za sta sledi uskoro, i uzimanje zasluge za sve sto se moze, i tako dokazivanje moci pred narodom.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 18:52
|
offline
- Pridružio: 05 Jan 2012
- Poruke: 1258
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
KomeNdija, sto bi rekla moja pokojna baba.Azov im prisao do transeje i na poziv da izadju da smo nasi da je zabuna u pitanju izadjose 6 coveka.
Skoro sam pisao i nemam snage vise, ovo je jedna od vecih misterija ovog rata, ovi neki tackasti polozaji u sred nicega bez kontakta sa svojima gde neprijatelj moze da bira sa koje strane da ti pridje.A jos cudnije je sto Rusi ne odustaju od toga ali sta ih i briga ima ih dovoljno.Vojska bez komande prepustena sama sebi u dve zemunice koje povezuje transeja…strah od dronova ih sabija u zemunice i tu cekaju kraj ili zarobljavanje ako imaju srece.
Neko je napisao da vise kao da nema PO orudja ja bi jos dodao da ne mogu da se setim kad sam poslednji put video PKM.Posalju ove nesrecnike ispred sebe sa AK i nekom bombom koliko cuju dron bezanija u zemunice ovi im pridju kao da na svadbu posli.Ne razumem ali zaista ne razumem?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 19:11
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12178
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
А ти верујеш у овај АЗОВ и све што они објаве на свом ју тјуб каналу?!
Знамо да су тамо у неким шумама у ЛНР умали комплетан сет намењен за снимање борбе и слично са Русима
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 19:18
|
offline
- Pridružio: 05 Jan 2012
- Poruke: 1258
|
Vidi, nisam veverica ali sam poceo po nekad da verujem i toj strani od kad sam se nagledao recimo“ pada Tripolija snimljenog u Kataru,podzemnih bio labaratorija u Ukrajni i povlacenja Ruske vojske jer je Putina prevario Boris iz Engleske itd“
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 19:25
|
offline
- dragoljub11987
- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Jul 2018
- Poruke: 4540
|
Napisano: 22 Jan 2025 19:21
Kubovac ::
Slažem se. Idiotizam. Ali čiji zaboga? Trampov ili onoga sa njegove desne strane za koga se tvrdilo da nije ni znao ni šta potpisuje?
Тачно тако. Није Трамп Србин па да брани наше интересе него овај што се хвалио да је ухватио оловку. Није ни Рус па да брани Русију али је ни не мрзи патолошки (ни Србију) као демократе или неокон републиканци.
Dopuna: 22 Jan 2025 19:25
И замолио бих да се о резултатима Трампове политике говори када видимо неки резултат а не да се одмах скаче. Још се није поштено уселио а већ је гори од Џоа Алцхајмера.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 19:27
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39973
|
Pogodak u kuću iz RPG 7 sa natkalibarnom PG-7V termobarična je u pitanju
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 19:30
|
offline
- Pridružio: 23 Nov 2024
- Poruke: 161
|
Patrick Lancaster ... Kursk ... komandno mesto artiljerije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 20:09
|
offline
- GenZee

- Građanin
- Pridružio: 21 Jun 2023
- Poruke: 211
|
Zar moderatori nisu rekli već par puta da se prekine diskusija o Trampu u ovoj temi ?
Kao i o tome ko više voli Trampa a ko Putina.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 21:28
|
|
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: Prašinar, nemkea71, Nikolaa11, Krusarac, raptorsi, Avalon015, rovac, amaterSRB, ladro, kolle.the.kid, Mcdado
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Zamrzavanje situacije na trenutnim položajima, čak i sa celim Donbasom pod ruskom kontrolom bi bila apsolutna katastrofa.
Moraju kao minim da zauzmu sve do Dnjepra i odseku Ukrajinu od mora. Jedino na taj način mogu da spreče svakodnevne napade dronovima i raketama na Belgorod, Kursk i Brijansk i da trajno obezbede svoju crnomorsku flotu i Krim.
Sve manje od toga im neće garantovati bezbednost jugozapadnih granica.
Čak ni ovo ne bi bila potpuna pobeda i na zapadu Ukrajine bi ostao tvrdokorni banderistički frankeštajn, ali bi makar imali prirodnu prepreku između sebe i tog Frankeštajna.
To ne znači da trebaju da odbijaju pregovore, naprotiv, treba da se pokažu kao predusretljivi, i da isture Ukrajince prve da to odbiju, kao što će i odbiti.
Tramp gotovo sigurno neće doneti mir. Jedini čovek iz njegovog nekadašnjeg okruženja koji to razume je Stiv Benon. On smatra da trebaju potpuno dići ruke od Ukrajine, jer u protivnom Trampa čeka Niksonova sudbina, koji umesto da završi Džonsonov rat, samo ga je još eskalirao krajem 60-tih... i ne bi me čudilo da to Benonovo predviđanje bude istinito
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jan 2025 21:32
|
offline
- Pridružio: 15 Maj 2019
- Poruke: 1873
|
Већ сам помињао да ће ЈУН 2025 бити прекретница....јер ће до тада ВВПу бити јасно шта је љуба наумио и тада ће бити јасно да Руси морају да ескалирају небили довели свог папета у Раду и тако преузети реалну потпуну контролу над теритиријом Украјине....
|
|
|
|
|
|