Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

182

Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

S2M ::^
...odlučio da vojnici više ne nose municiju.....ali ne i da vrate odnešenu...


Covek mi lepo pokazivao slike SIG-a i metalne kutije sa municijom. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Pa nisam ja to tvrdio.Samo sam preveo šta piše u novinama.A pisalo je da od 2007-me nema municije, ali nisam pročitao da su vratili onu koja je prije odnesena.



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

Citat:Uopšte, mladi turci koji su već četvrta generacija rođenih u Z.Evropi su većinski "kultivisani" po EU standardima i Tursku kao svoju matičnu zemlju, zemlju odakle potiču njihovi dedovi, babe, majke i očevi ne doživljavaju je kao svoju domovinu.

To je normalna stvar kada provedeš četiri generacije negde. Vremenom sve manje i manje imaš kontakta sa maticom, dok ne ostane samo maglovito sećanje na istu.

No onda mogu da se jave neke druge stvari kojie guraju u razni radikalizam.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Napisano: 03 Nov 2020 18:57

Dje nadje na Wikipediu da se poziva za tacnost..

Dopuna: 03 Nov 2020 19:20

su27 ::nemkea71 ::У рају америчког оружја опет имамо много терористичких и разних других напада. То је много сложенији проблем. Ако неко одлучи да почини злочин, а не намјерава да сачува свој живот, мало је ствари које га могу спријечити.

USA i Švajcarska nisu za poređenje pod br. 1 što se tiče mentaliteta, u Švajcarskoj ima mnogo manje osoba na ljekovima za smirenje, ne postoji gun culture da se oružje nosi svuda itd.


Nije Svajcarska u pitanju nego napadi koji su pomenuti u USA ne mogu se porediti sa ovima u Evropi.

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zar ovako jeftino glavu izgubiti, pa bar da je pokusao/la pobjeci ccc

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Interesantno da nema trzaja puske,plamena iz usta cevi puske iako je noc, a ni barutnih gasova iz iste.Nije valjda i ovo neko rezirao?

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

Da upravu si, nisam do sada obracao paznju, cini mi se da cak puska nije ni okrenuta prema civilu a iza se vide udari od metaka?? Ovo bi neko strucniji ipak trebao analizirati.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Obratite pažnju kada se vraća ubica.Ljepo se vidi plamen iz usta cijevi, ali ne iz puške već iz pištolja.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Da,vidi se iz pistolja kad puca ali ne i iz puske.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Ti si odgovorio dok sam ja radio izmjenu u mojoj poruci.
Ali gdje mu je puška?Na telefonu gledam pa rekoh možda ne vidim dobro??

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 993 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 5 sakrivenih i 926 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, aramis s, Asparagus, blatruc82, bojank, bojanstros9, cole77, Colt D, crazydkure, cuvarkuca, Dado78, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, famoso, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, InzenjerBL, ivran064, jodzula, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Marko Marković, markolopin, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nevjerna beba, nobutado, Oscar, Poof, proka89, Pururin, rakivan, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, ShtagodShtagod, smes_no, Szigetwar, tomigun, Vanderx, vathra, veljko82, vojnik švejk, vrgudinac, xAlex2, Zorge