Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

182

Terorizam kao globalna pretnja po mir u svetu - globalne i lokalne vesti

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

S2M ::^
...odlučio da vojnici više ne nose municiju.....ali ne i da vrate odnešenu...


Covek mi lepo pokazivao slike SIG-a i metalne kutije sa municijom. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Pa nisam ja to tvrdio.Samo sam preveo šta piše u novinama.A pisalo je da od 2007-me nema municije, ali nisam pročitao da su vratili onu koja je prije odnesena.



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Citat:Uopšte, mladi turci koji su već četvrta generacija rođenih u Z.Evropi su većinski "kultivisani" po EU standardima i Tursku kao svoju matičnu zemlju, zemlju odakle potiču njihovi dedovi, babe, majke i očevi ne doživljavaju je kao svoju domovinu.

To je normalna stvar kada provedeš četiri generacije negde. Vremenom sve manje i manje imaš kontakta sa maticom, dok ne ostane samo maglovito sećanje na istu.

No onda mogu da se jave neke druge stvari kojie guraju u razni radikalizam.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Napisano: 03 Nov 2020 18:57

Dje nadje na Wikipediu da se poziva za tacnost..

Dopuna: 03 Nov 2020 19:20

su27 ::nemkea71 ::У рају америчког оружја опет имамо много терористичких и разних других напада. То је много сложенији проблем. Ако неко одлучи да почини злочин, а не намјерава да сачува свој живот, мало је ствари које га могу спријечити.

USA i Švajcarska nisu za poređenje pod br. 1 što se tiče mentaliteta, u Švajcarskoj ima mnogo manje osoba na ljekovima za smirenje, ne postoji gun culture da se oružje nosi svuda itd.


Nije Svajcarska u pitanju nego napadi koji su pomenuti u USA ne mogu se porediti sa ovima u Evropi.

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zar ovako jeftino glavu izgubiti, pa bar da je pokusao/la pobjeci ccc

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Interesantno da nema trzaja puske,plamena iz usta cevi puske iako je noc, a ni barutnih gasova iz iste.Nije valjda i ovo neko rezirao?

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

Da upravu si, nisam do sada obracao paznju, cini mi se da cak puska nije ni okrenuta prema civilu a iza se vide udari od metaka?? Ovo bi neko strucniji ipak trebao analizirati.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Obratite pažnju kada se vraća ubica.Ljepo se vidi plamen iz usta cijevi, ali ne iz puške već iz pištolja.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Da,vidi se iz pistolja kad puca ali ne i iz puske.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Ti si odgovorio dok sam ja radio izmjenu u mojoj poruci.
Ali gdje mu je puška?Na telefonu gledam pa rekoh možda ne vidim dobro??

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1287 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 7 sakrivenih i 1188 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, aleph_one, alex1974, ArchaBasha, Aristotle2002, as2025, Bbbggg1979, Brzi voz, bufanje, Cirkon, dejan1972, Dejan_vw, dejno, Devil city 1989, dexteroza, doragan, dskrlec33, elenemste, Ezbuck, Glavonja049, Goran 0000, goran.vvv, HawX, herrDule, Ir, ivan979, J - 6, jarovitt, Kalaura, Kobrim, Kriglord, Krusarac, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lošmi, Luka85, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, milos97, mino bosanac, mirkoro, Mićko, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nemkea71, nenad81, NikMilitari, niksa517, nisamBot, OKT, Papadubi, Pekman, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Pururin, raptorsi, repac, RiV, rodoljub, S-G, S-lash, S.Palestinac, Shinobi, Sir Budimir, Sirius, Siti2, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, tomo2, TRZH92, v82, vddutina, Velibor Radoja, Vlada78, vrgudinac, Vujkeu, wolverined4, xAlex2, YU-UKI, Zmajac, Zorge, ZZZ, 79693