|
Poslao: 16 Jul 2016 00:01
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Citat:Breaking: @ntv reports that Turkish jets downed the Skorsky type helicopter belonging to "coup attempters".
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:01
|
offline
- CyberWarrior
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 20 Avg 2005
- Poruke: 545
|
А да није све ово Ердо закувао. Ако сад остане на власти имаће сво право да ради шта оће.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:02
|
offline
- Viceroy

- Građanin
- Pridružio: 21 Feb 2013
- Poruke: 200
|
powSrb ::На шта пуца овај лудак, на народ?
Или је ово неко лојалан власти па пуца на војску која је против исте?
Снимак
HUGE: Crazy footage shows helicopters firing a target on the ground in Ankara.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Meni deluje da je neko pucao sa zemlje u vazduh, a ne obrnuto.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:02
|
offline
- Pridružio: 20 Jan 2015
- Poruke: 276
|
@ntv reports that Turkish jets downed the Skorsky type helicopter belonging to "coup attempters".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:04
|
offline
- Ahenobarb
- Elitni građanin
- Pridružio: 09 Feb 2015
- Poruke: 1520
|
Viceroy ::powSrb ::На шта пуца овај лудак, на народ?
Или је ово неко лојалан власти па пуца на војску која је против исте?
Снимак
HUGE: Crazy footage shows helicopters firing a target on the ground in Ankara.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Meni deluje da je neko pucao sa zemlje u vazduh, a ne obrnuto.
Kobra bije po tlu. Ko se našao na putu onih 20mm kukala mu majka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:06
|
offline
- radionica1

- Super građanin
- Pridružio: 22 Jan 2014
- Poruke: 1271
- Gde živiš: Srbija
|
Ovo je samo moja spekulacija, nema osnova, samo razmiljanje:
Ovo su Ameri zabili noz u ledja Erdoganchetu Nashem...
Ameri primenjuju kao i uvek da neko na kraju mora biti kriv, a da to nisu ONI...Turkija...
Slamka spasa...
Erdoganche se okrece Putinu...Vec od ranije...
Amerikancite ocajno, vo golemot problem...
Keri VO Moskva TONIGHT...
Nista ne shvatam, sad su im izbori, ovo jos nije vidjeno za vreme USA izbora !?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:07
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
zoran-ruma ::CNN kaze da je ovo snimak prisustva vojske u drzavnoj televiziji Turske.
Georgius ::Полиција разоружала војнике....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Изгледа да смо се прерано радовали (први ја јбг )
Ako je vojska složna ,nema te policije koja može da ih razoruža.
Još ćemo videti ,jer u toku je i propagandni rat i nadam se da je samo patka...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jul 2016 00:07
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2014
- Poruke: 2146
|
01:04
Изетбеговић подржао Ердогана
Председавајући Председништва Босне и Херцеговине Бакир Изетбеговић упутио је вечерас подршку Влади Турске И, како је рекао, демократији у тој земљи.
Изетбеговић је упутио подршку изабраној Влади Турске и свом пријатељу Реџепу Тајипу Ердогану, председнику пријатељске Турске, пренела је Агенција Анадолија.
|
|
|
|
|
|
|
|