''Aeroprofil'' - nova ptica u starom jatu

7

''Aeroprofil'' - nova ptica u starom jatu

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2009
  • Poruke: 8

sezan ::Pitanje!Dali moze da se pretplati na casopis!?

samo da se dopunim... pretplata za inostranstvo postoji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Video sam na sajtu da se moze skinuti prethodni broj kao PDF, naravno pretplatnici a kao i dosta ljudi ovde nisam mogao da se prijavim jer javlja gresku, pa ako bi neko mogao ovde da ga postavi.



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Zabranjeno po zakonu. Kao trafika. Oni mogu jer je njihovo, a mi ne možemo. Kao kad bi stavio kartonsku kutiju na sred Zelenog venca.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13017
  • Gde živiš: Srbija

Ja i kad unesem pretplatnicki kod javi mi gresku, tako da ne mogu da vidim prvo izdanje Aeroprofila.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Izvinjavam se, i pitao sam se za autorska prava, vise sam mislio uz dozvolu autora, kad je vec besplatan. Bilo bi dobro da srede sajt.

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2007
  • Poruke: 290

@ all

Svi koji su imali problema sa prijavljivanjem na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] neka to ponovo pokušaju, mislim da je sad OK.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Otislo!Nije besplatan koliko sam razumeo ali "cjena je prava sitnica"!

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2009
  • Poruke: 8

За све наше људе из иностранства који нису могли да добију бројеве као и за оне који нису стигли да се пријаве, поставили смо оба броја Аеропрофила,на следећим адресама:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Kad će novi broj?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13017
  • Gde živiš: Srbija

Sirius ::Kad će novi broj?

Citat:Dragi čitaoci,
S obzirom na aktuelnu svetsku ekonomsku krizu, koja je zahvatila ogromnu većinu proizvodnih i uslužnih delatnosti u svetu i kod nas, i s obzirom na nepovoljnu situaciju u izdavačkoj delatnosti, redakcija Aeroprofila je odlučila da pomeri izlazak sledećeg broja magazina na neodređeni vremenski period.


To pise na njihovoj prvoj strani
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8048 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 2 sakrivenih i 8008 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: brundo65, Chainsaw, Cirkon, Djole3621, dule10savic, Duschi, Electron, esko_hz, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, ILGromovnik, kaput21, Laluvr, leptirleptir, m0nstrum_, Marko Marković, mercedesamg, Metanoja, mladen.zovko, Mrav Obrad, novator, Pavel Medved, pein, procesor, sap, sevenino, smuk, Steeeefan, Tandrkalo, Vanderx, vaso1, veljko82, VJ, vlada035, zlaya011