|
Poslao: 24 Apr 2011 10:45
|
offline
- boksi

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2008
- Poruke: 8012
|
Vaistinu,srecno svima koji slave..
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2011 11:00
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2903
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
Ваистину Васкрсе! Желим свим православним верницима срећан Ускрс!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2011 11:12
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
Vaistinu Voskrese!
Svima sve najbolje!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2011 11:32
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5592
- Gde živiš: Novi Sad
|
Воистину Воскресе. Нек сви проведу овај дан у радости и весељу, срећи и љубави баш како и доликује овако великом празнику.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|