|
Poslao: 01 Jan 2011 10:25
|
offline
- Danko SVIK VRS

- Mod u pemziji
- Pridružio: 19 Maj 2009
- Poruke: 4979
- Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska
|
SVIM ČLANOVIMA FORUMA SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2011.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 10:45
|
offline
- Misirac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2009
- Poruke: 5916
- Gde živiš: U podrumu,mučim električara...
|
Ne obra se bostan dok sljive ne popadaju???
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 11:26
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28416
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
srećna nova godina i sve najbolje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 12:25
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13017
- Gde živiš: Srbija
|
Ispuni godine životom, a ne život godinama, ostvari ono što želiš, stekni ono što nemaš i sačuvaj ono što voliš.
SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 12:53
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27348
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Е, сад и званично - срећна вам свима Нова, 2011. година!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 13:08
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2010
- Poruke: 866
|
Svim clanovima zelim sve nabolje u ovoj novoj godini koja je pred nama!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 13:14
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jan 2011 13:44
|
offline
- Pridružio: 27 Nov 2010
- Poruke: 1517
|
Srecna vam svima Nova 2011. Zivi, zdravi i veseli bili.
|
|
|
|
|
|