|
Poslao: 03 Mar 2015 18:16
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27360
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Војо, Војводо! Срећан ти још један круг на рингишпилу...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Mar 2015 18:31
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
HVALA svima na ovako lepim željama za moj 51.rođendan od sveg srca.
Zalićemo ga retroaktivno na prvom okupljanju na koje računajte da dolazim...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Mar 2015 22:40
|
offline
- Mixelotti

- Administrator
- Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
- Pridružio: 14 Dec 2005
- Poruke: 28423
- Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Mar 2015 11:01
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2913
- Gde živiš: Niš bre
|
Generacijo srećan rodjendan i mnoooooogo dobrog zdravlja ti želim. A uskoro i ja punim 51.
|
|
|
|
|
|