|
Poslao: 16 Apr 2010 00:33
|
offline
- Apocalypse Now

- Super građanin
- Pridružio: 28 Sep 2009
- Poruke: 1447
- Gde živiš: U Belomgradu
|
Dragi moji prijatelji,vas drug Apocalypse se sad prebrojao i ima tacno 45 obrisanih poruka i opomenica,imali neko vise da stane na crtu?!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 00:41
|
offline
- Besotted

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2006
- Poruke: 3743
- Gde živiš: Novi Sad
|
Pa, nisam broj'o ali tu sam oko 30-ak mozda. Ne znam gde da pogledam tu statistiku?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 00:43
|
offline
- Apocalypse Now

- Super građanin
- Pridružio: 28 Sep 2009
- Poruke: 1447
- Gde živiš: U Belomgradu
|
Ja sam gledao u sanducetu sa porukama...Toliko ima bez "Saveta" ima i njih jedno par komada..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 00:48
|
offline
- Besotted

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2006
- Poruke: 3743
- Gde živiš: Novi Sad
|
Opomena sam popasao nekih 4-5 komuda sigurno ali nakon sto okrenem broj u izraelskoj ambasadi, neko odande porazgovara sa moderatorima i Besotted moze da nastavi kampanju.
Treba imati jak lobby iza sebe i nema problema Narode.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 00:53
|
offline
- Apocalypse Now

- Super građanin
- Pridružio: 28 Sep 2009
- Poruke: 1447
- Gde živiš: U Belomgradu
|
Besotted a ja mislio da zoves Iransku?!
Ti si bre neki Mosad fazon,zajebi neulazim vise ja u rasprave sa tobom..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 00:58
|
offline
- Besotted

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2006
- Poruke: 3743
- Gde živiš: Novi Sad
|
Opipavam puls...Ili mozda ne... Ko ce to znati u danasnje vreme. ;-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2010 01:03
|
offline
- Apocalypse Now

- Super građanin
- Pridružio: 28 Sep 2009
- Poruke: 1447
- Gde živiš: U Belomgradu
|
Dobro,ako si ti ono na slici Avatara imas malo ten ko Astral Projection..
|
|
|
|
|
|