U obezbeđenju 60.000 zaposlenih

2

U obezbeđenju 60.000 zaposlenih

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

60.000 ljudi... ako se tu oduzme tehnička zaštita, administracija, ostaje tu opet lepa cifra ljudi pod oružijem. Država bi to mogla da iskoristi za odbranu, pa da se u slučaju rata baš ljudi iz zaštite koji su iskusni sa oružijem regrutuju prvi.



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864



offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1234

^
Iz koje godine je isečak?

Hvala unapred.

offline
  • hyla  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 574

Dragoslav Todorović je bio direktor Ekonomske u Zemunu u periodu 1969. do 1979. pa je i članak sigurno iz tog perioda.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22265

"Ranije, u SFRJ je bilo bezbedno, mogao si sve da ostavis otkljucano i bilo je manje kriminala i deca su se ponasala kako treba..."
Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3474 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 4 sakrivenih i 3414 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Battlehammer, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Bubimir, Colt D, divison, dmitarche, frankavoort, gaga23, goran.vvv, goxin, ILGromovnik, InzenjerBL, ivran064, JOntra, Khaless, kolle.the.kid, Koplje, Koser, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, marewfc, mat, mikoyan21, MILO-VAN, MiroslavD, mishkooo, Mićko, MountAndBlade, MrG, naki011, nekdo, Novakomp, nuke92, Pavel Medved, pein, Petarvu, Radoslava, RJ, S-G, saputnik plavetnila, stalja, stegonosa, Tafocus, Tanjagre, tomigun, Tragač, tuf, Valter071, Velizar Laro, Vrač, xAlex2