Specijalna vozila za razbijanje demonstracija

24

Specijalna vozila za razbijanje demonstracija

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Слике сам пронашао на форуму ЈНА, из касарне Рамиз Садику у Призрену, на сликама су возила здруженог одреда милиције. Изгледа су ипак коришћени и класични ватрогасни ФАП 1620 као водени топ за демонстрације.






Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Holandija,Roterdam...nocas



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37730
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Минск, Беларусь, 25 марта 2017 года



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Mongolija


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Hamburg ovih dana


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Irak

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

БОВ и ТАМ водени топ полицијске бригаде.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39716

I Koncern Kalašnjikov je predstavio svoje vozilo za razbijanje demonstracija. Mr. Green
Vozilo nazvano "Štit", za borbu protiv demonstracija sastoji se od teškog kamiona na čijem prednjem delu je pričvršćena velika metalna ploča na izvlačenje. U ploči postoje mesta za ispaljivanje projektila, a vozilo ima i vodeni top.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Vijetnam

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Iran

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 931 korisnika na forumu :: 125 registrovanih, 11 sakrivenih i 795 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, airsuba, ALEXV, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, avijacija, Battlehammer, Baždaranac, bb929, Bobrock1, boj.an, bokicacar, BOOM COMPANY, borya90, boxbole, BOXRR, branko7, branko87, brkan1, brufen, Burovnyak, Car89, carinko, CHARLIE JA., chichabg, Chileee, cifra, Ciri1994, cole77, Comyymoc, Daba75, Dare, dd201176, dekan.m, Deki Duga Devetka, denisnapast2015, Despot Đurađ, Df410, Djole3621, Dragon Order, dunavzed, dusanobr, Dzoni70, Džekson, eagle.rs, ekipo26, ElGenius, feanor, free, Frunze, ginjica, Glavonja049, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, howyesno, ivan1973, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, knutveliki, Koca Popovic, komenski, komsija1, Kozi-RS, Krusarac, LeGrandCharles, lord sir giga, Lucije Kvint, M74AB3, Maki1981, Marko Marković, marko.markovic, markolopin, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Mile14, milenko crazy north, Miler88, milimoj, Milos ZA, Moldovan, Mrav Obrad, nebkv, nebojsag, nenad81, Nikola9223, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panonski mornar, peho_atropin, Petar888, ping15, PlayerOne, proka89, raf87, royst33, samo_srpski, Savantije, Siti2, sonico, Spinosa, stefan95, stegonosa, stibium51, Tumansky, vaci, Vanderx, VJ, Vlad000, Vladko, VP6919, Walter Kurtz, wolverined4, Xland, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959