|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Feb 2011 18:28
|
offline
- Pridružio: 21 Maj 2008
- Poruke: 16630
|
Apocalypse Now ::Nego sta je sa mojom velikom simpatijom Zgembom?!
Осетио се увређен после добијене опомене.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Feb 2011 18:29
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
Nakon nekog ubedjivanja i rasprave sa Besottedom oko toga dali je bolje kupiti polovni F-16 ili Grippen na lizing sacekali su ga neki ljudi u crnom,agenti SAAB/BAE korporacije i od tada ga niko nije video
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Feb 2011 18:31
|
offline
- cezar 35

- SuperModerator
- Pridružio: 19 Feb 2006
- Poruke: 11141
- Gde živiš: Banja Luka
|
@....
Znao je @Zgembo i pre opomene da nestane po nekoliko meseci
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Feb 2011 18:55
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27360
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
AN, dobro nam došao u stroj!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Feb 2011 00:43
|
offline
- Apocalypse Now

- Super građanin
- Pridružio: 28 Sep 2009
- Poruke: 1447
- Gde živiš: U Belomgradu
|
vathra ::Apocalypse Now ::Nego sta je sa mojom velikom simpatijom Zgembom?!
Осетио се увређен после добијене опомене.
Zgembo uvredjen?!Pa koliko smo rasprava imali pa nikad nije toliko puko..Zar je moguce da covek kao on se uvredi,mislim...
@Sirius
Zahvaljujem na dobrodoslici,bolje vas nasao..
|
|
|
|
|
|