Apocalypse Now M.I.A.

6

Apocalypse Now M.I.A.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Svracao je. Zauzet covek.



offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ajd Ap. Now...ja saceko da se izljubis sa svima...dobrodososevratio..he he..i nema vise take bezanije! Ziveli Ziveli Ziveli



offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

Hvala hvala svima..Kupicu vam svakom po M70 AB2... Cool
Nego sta je sa mojom velikom simpatijom Zgembom?! Mr. Green

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Apocalypse Now ::Nego sta je sa mojom velikom simpatijom Zgembom?! Mr. Green
Осетио се увређен после добијене опомене.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Nakon nekog ubedjivanja i rasprave sa Besottedom oko toga dali je bolje kupiti polovni F-16 ili Grippen na lizing sacekali su ga neki ljudi u crnom,agenti SAAB/BAE korporacije i od tada ga niko nije video Mr. Green

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@....

Znao je @Zgembo i pre opomene da nestane po nekoliko meseci

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

AN, dobro nam došao u stroj!

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2009
  • Poruke: 1447
  • Gde živiš: U Belomgradu

vathra ::Apocalypse Now ::Nego sta je sa mojom velikom simpatijom Zgembom?! Mr. Green
Осетио се увређен после добијене опомене.

Zgembo uvredjen?!Pa koliko smo rasprava imali pa nikad nije toliko puko..Zar je moguce da covek kao on se uvredi,mislim...

@Sirius
Zahvaljujem na dobrodoslici,bolje vas nasao..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1758 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 2 sakrivenih i 1750 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, Krin, maksi007, Motocar, nenad81, zlaya011