Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

125

Molim za pomoc Admina ili Moderatora... ?

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Treba reći Peci, ne radi na celom MyCity.



offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Ima li još neko problem da se uloguje preko telefona na forum? Kada pritisnem ekran na padajući meni da se pojavi opcija uloguj se isti ne reaguje. probao sam u više browsera na mobilnom i menjao IP adrese preko wi-fi a i na mobilnoj mreži ne reaguje.



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Ja sam se na foru ulogovao telefonom. Ukucao u pretrazivac uloguj se i pojavila se opcija.....

offline
  • Pridružio: 31 Jan 2014
  • Poruke: 1698
  • Gde živiš: na zalasku sunca

Ni meni ne radi, i ja sam se ulogovao preko pretraživača

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Preko pretraživača sam našao login page, tako da sam uspeo da se ulogujem zaokolnim putem.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Sale ::Treba reći Peci, ne radi na celom MyCity.
Ljudi vi ne čitate ili ne razumete šta pišem.

Nemaš mu šta saopštiti, kad je meni isključen, a to može uraditi samo developer.

Dakle, ne radi jer je tako podešeno. Verovatno su neki radovi/izmene u toku.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 03 Okt 2017 16:13

Ništa od napisanog nije tačno.
Evo ti tema gde su Peci prijavljivane greške u funkcionisanju "responsive" moda: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nema tih radova koji traju danima, a i čovek ne svraća na forum (ima pametnija posla).
Napisaću ja u temi prijavu problema.

Dopuna: 03 Okt 2017 16:16

Link za logovanje: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 03 Okt 2017 16:22

E, je ...
Sad sam "Elitni građanin".

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Moja je pretpostavka da su radovi u toku. Jer vidim delom šta se dešava.

A za tvoju informaciju u mobilnoj verziji menija to je samo link ka login stranici MC-a.

I evo upravo sam se ''ulogovao'' preko menija.

Laughing

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Proverite da li radi sada?

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Radi. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 998 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 15 sakrivenih i 866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alternator, Andrija357, Apok, bbrasnjo3, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Bombona, Borski1977, borya90, Bozjidar87, braca57, burevesnik, Buzdovan, celik, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dannyboy, darionis, Dekster, deLacy, Demi87, desmeki, djboj, Djokislav, dolinalima, Dovla, Dragon Order, Dzambas, Dzoni2412, Electron, EXIT78, FileFinder, Flanker-G, goxsys, Hans Gajger, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, jalos, jimi_agf, jodzula, JOntra, kinderpingvin, king111, KizJ, knutveliki, koneks, Kruger, Krusarac, kunktator, Lance Guest, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Lucije Kvint, MadMike, Markan90, Marko Marković, MarkoD, markusx, Masan, metallac777, mile79, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Mitch22, Moldovan, monomah, nelezele, Nikola0575, nixos, nuke92, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, Polifon, proka89, radza1, raptorsi, Remain, Remarqe, RJ, Rok A Bit, S-G, sasakrajina, sedan, sekretar, SirOliver, Siti2, Sonic, Srky Boy, Srna, stalja, StankoVrankovic, strn, svnedelja, UncleSAM, Valter071, Veless, vidra boy, VJ, wolverined4, XBMC, zeka013, zombicar153, Zoran1959, Zrcalo, zvomar