Prolećno okupljanje članova MCM-a

16

Prolećno okupljanje članova MCM-a

offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

Bobo123 ::Mozda je malo rano, zaboravice sta smo se dogovorili Wink
Moze, da se dogovorimo za stranu sveta vec sad, a onda da predloze lokaciju, vreme...
Ja glasam za panonske krajeve, neki salas gde student nije zapalio zito.

Mislis neka carda ili lovacki dom , pa nas napadnu neki tamburasi , ju naopako ! Wink



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Pošto se bliži jesen, vreme je da razmišljamo o novom saboru. Da se podsetimo proleća, nadam se uz veći broj članova.



offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Aj sad organizujte okupljanje negde u Vranju, a ja u Pancevu Smile

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Где се игра финале Првенства Европе у кошарци? Mr. Green

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Pominju se neke pivnice, pabovi, ... Biće valjda više ljudi sad kada su videli da ne ujedamo.

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 3942
  • Gde živiš: Ruma

A šta mislite o mini skupu (iako će najviše biti članova na okupljanjima) 19. septembra na otvorenom danu na Batajnici?

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

duxhm ::Aj sad organizujte okupljanje negde u Vranju, a ja u Pancevu Smile

Где у Панчеву?

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

U kasarni "Narodni heroj Stevica Jovanovic"

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tu u Stevici je nekad obitavala 51 motorizovana brigada u kojoj sam i ja radio a imao sam i vizitku sa tim logom..

Sačuvao sam i prelaznu zastavicu brigade koju je dobio 2.mehanizovani bataljon iz Zrenjanina a čiji sam ja bio poslednji bataljonski referent kad se brigada gasila...97.u jesen.

Da sam imao vremena mogli smo se i sresti jer sam skoknuo popodne do Pančeva i vratio se nazad pre sat i koi minut ...

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

Често сам у Панчеву, знам где има касарна е сад да ли је то баш та, појма немам.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 912 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, baltazar01, BasCelik, Brankojle, Bubimir, Centauro, CikaKURE, Dambi, Darth Malak, Devil city 1989, djboj, djonsule, Feller, foka106, GeoM, goxin, GveX, Helket, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalu128338, Kapetan Hadok, Kvaka22, LostInSpaceandTime, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, milanpb, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, ObelixSRB, OKT, Paklenica, pein, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, raso76, read-only, redstar72, rodoljub, SamoGledam, sasko97, Seeker, Sevatar, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, spalev, Spinosa, Spreewerk, Stojan Mrsavi, The Boss, Trimi68, troki1971, Vanderx, VBoss, vrgudinac, Wehicle, xoxxvelja, Zoca