Gun Truck - krvavi junak

29

Gun Truck - krvavi junak

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

Konacno. Vrijeme je bilo da kralj brodskih PATova ugleda stepske Jage i Skite, opornike i lesoposadke. Samo se nadam da ce Kamaz izdrzati. Kod Amera, Turaka, Getling se nalazi na HEMTT A3 odnosno teskom/produzenom taktickom kamionu. Mozda su Rusi odnekud trebali da izvuku MAZonje mada su vjerovatno potrebniji za vucu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

УАЗ-39094 «Фермер» с четырёхствольным авиационным пулемётом ГШГ-7,62 российской мобильной группы противодействия беспилотникам противника.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Sirija

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Napisano: 15 Jul 2025 8:25

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Stara poznata prica SAS i Sterlinga uz pomoc gun truck-ova
U danasnje vrijeme slican napadi su uradkeni uz pomoc dronova na aerodrome i PVO sistemima .

Napad 23-oktobra 1983 na Americke i Francuske Trupe u Bjerutu primorao je Amerikance da formiraju Force Protection - zastitne jedinice namjenjenje za obezbjeđenje objekata , koje mogu vrisiti i privatne firme -civilna lica da bi rasteretili borbene jedinice od zastitnih duznosti....

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Traktor snimljen tokom odbrane prilikom Ofanzive Hrvatske vojske preko Rjeke Une na prostor Republike Srpske . Operacija Una je zapoceta 18.09.1995 i zavrsena je slomom Hrvatske vojske .

Traktor ima dva lica, ovaj slabije prikazuju Smile .

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

DR Congo

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Slovaci

Citat:Slovak army UAZ-469s during deployement to Iraq, 2003-2005.
These vehicles were equipped with UK vz.59 machine guns. Slovaks had to use them until 2005 when first M1043A2 MAK equipped HMMWVs became available and finally replaced them.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Teknolođija

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2012
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Iznad zvijezda

Vijetnam




offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20882




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 870 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 5 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Belisarius, bigfoot, bojcistv, bokicacar, CHARLIE JA., cole77, crnogorac, cuvarkuca, Dado78, darth bane, Dejan_vw, djboj, Dorcolac, Duce, Jose, K-1A, Koser, laurusri, leopard83, luka35, MadMike, Manjane, Orc, pein, proka89, radoznao, Savantije, Semberija, skok, Troja, Vlado82, vukajlo71