Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1038

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

dobri covek ::djboj ::Мислим није нелогично, ал опет кад их погледам није да није Mr. Green


Po ko zna koji put, da je nešto ovakvo uradio neko u našim krajevima, zaradio bi i sud i batine od onih u stroju (zasluženo)

A je si siguran da nije Wink Bilo je i konopca, pa ramova ispod kosulja itd Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • djboj  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Jul 2010
  • Poruke: 1289



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

vranjanac29 ::dobri covek ::djboj ::Мислим није нелогично, ал опет кад их погледам није да није Mr. Green


Po ko zna koji put, da je nešto ovakvo uradio neko u našim krajevima, zaradio bi i sud i batine od onih u stroju (zasluženo)

A je si siguran da nije Wink Bilo je i konopca, pa ramova ispod kosulja itd Ziveli

I čioda...

offline
  • djboj  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Jul 2010
  • Poruke: 1289

Не знам јел било
Shocked Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Bilo je i kod nas ali ne ovako brutalno driblanje.
Sasvim je redovna pojava da se stroj poravnava po visini sad dal ima dosta da su svi u visinu jednaki il se stroj podešavao da ima opadajući niz a obrnuto se retko dešavalo.
Posebno je ovo bilo uočljivo kod počasnih jedinica za doček stranih delegacija sa gardijskim strojem gde su svi vazda bili podjednaki ali ne i ISTI kao ovi gore na slici..

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

markus ::vranjanac29 ::dobri covek ::djboj ::Мислим није нелогично, ал опет кад их погледам није да није Mr. Green


Po ko zna koji put, da je nešto ovakvo uradio neko u našim krajevima, zaradio bi i sud i batine od onih u stroju (zasluženo)

A je si siguran da nije Wink Bilo je i konopca, pa ramova ispod kosulja itd Ziveli

I čioda...

Ne preteruj Smile

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo od 1:47 vide se konopci i ostala cuda Wink
A najzanimljivije je od od 2:29, naspram nase 4 brigade ovo sa Kinezima je cista zajebancija....

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Je**ne neke tačke. Very Happy


offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

voja64 ::Bilo je i kod nas ali ne ovako brutalno driblanje.
Sasvim je redovna pojava da se stroj poravnava po visini sad dal ima dosta da su svi u visinu jednaki il se stroj podešavao da ima opadajući niz a obrnuto se retko dešavalo.
Posebno je ovo bilo uočljivo kod počasnih jedinica za doček stranih delegacija sa gardijskim strojem gde su svi vazda bili podjednaki ali ne i ISTI kao ovi gore na slici..

E Moj Vojo, dolaze gardisti kod nas i posmatrajau obuku, momci samo sto nisu pali u nesvest kada su vidli sta radimo, a najaci je bio Sutanovac kada je dotakao jednog od vojnika i napipao ram: Jel su vam ovo neki novi panciri :shock , pitao je onako zacudjen Laughing

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1850 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 1 sakriven i 1824 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, Branke90, BUDDAR70, Comyymoc, cuvarkuca, DavidA, djordjemiklusev, Dorcolac, Džekson, GeoM, Gogi_avio, kaisarevic1, LostInSpaceandTime, MarkoDzimi, MiloradKomadic, Mitogna, Mićko, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Papadubi, PlayerOne, proka89, skok, yrraf, Zoran1959