Gde počinje vojska - tu prestaje logika

1316

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Па то се зна маком се финансирају локални господари...афганистан нема пара...нема ни економију...а вала ни амери...тако да као и у вијетнаму одатле се финансирају...за узврат боре против талибана и алкаиде...оружје није јефтино...као ни борци...однкле и ти господари да све то финансирају...или се бијеш за идеологију или паре...ово прво је у поседу талибана...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Sve ja to odlično znam samo nije zgoreg da se ponovnim ponavljanjem i ostali toga stalno podsećaju a za to je dobar i stari film Er Amerika.....
Ponešto duvaju,popiju,šmrknu ili da prostite posisaju tenkovskih bombonica i vojaki pa bidne i ovoga...



offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Razmena poruka u pauzi borbe. Negde u Srbiji 1941. Smile


offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Nekako mi se činilo da je ova tema možda najzgodnija za ovaj rani rad u Fotošopu. Ako je bilo zna se...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27352
  • Gde živiš: I ja se pitam...

cezar 35 ::@...

Razmena poruka u pauzi borbe. Negde u Srbiji 1941. Smile




Ја ово купио и одмах те потписао - ''Врати се, Дражо, све ти је опроштено...''. Ziveli

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Policija u Novom Jorku 1940e,je bila u trendu!

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Заправо још крајем '20-их година...

Citat:... in 1929 when the department purchased 21 armored motorcycles and sidecars with bulletproof windshields; six of which were used by the anti-gangster "Gunman's Squad"... [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • povjesničar, pedagog
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 2296
  • Gde živiš: Rijeka

nije 100% vojna ali ima oružje

inače na slici je dan bilzerian ako nekoga interesira

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Very Happy

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

djox ::Very Happy


Jedan da hrani, drugi da brani Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1868 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 0 sakrivenih i 1851 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, bigfoot, Bo96, doragan, goxin, Jester, Lance Guest, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, milanstankovic087, Mićko, Parker, tomigun, vaci, Velibor Radoja