Gde počinje vojska - tu prestaje logika

200

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države



offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 593

maha
ajoj, ostace tapetari bez alata. Da vidis razradu ideje pa od ubodne testere naprave mikro Uzi Smile

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Mašingevera - čudo tehnike Smile

offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

vazonja ::maha
ajoj, ostace tapetari bez alata. Da vidis razradu ideje pa od ubodne testere naprave mikro Uzi Smile


Tapetari su dobrim delom vec ostali i bez posla pa im alat i ne treba Wink

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

RJ ::Mašingevera - čudo tehnike Smile



Laughing Koji kalibar? Laughing

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Одавде, рекло би се 9 Макаров.

Ко је творцу крив кад није знао енглески, па да прочита ово - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

maha ::
sličnu skalameriju sam video u serijalu Rossa Kenpa o bandama širom sveta,mislim da je epizoda bila o favelama u Riu.Medjutim,za razliku od ove,ona "heftalica" je preredjena na revolver(sve sa regularnim burencetom) sa pozamašnom i zastrašujućom cevčugom većeg kalibra od,22.u prostoriji gde se nalazilo zaplenjeno oružje,od domaće radinosti do najnovijih pucaljki,da biraš do mile volje Mr. Green
Kuzmar,zatrebaće... Ziveli

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Oboren Deda Mraz iznad Irana Smile

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688





Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1639 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 6 sakrivenih i 1578 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, aleph_one, Apis Dr, Avalon015, Chainsaw, Cigi, d.arsenal321, dankisha, Dare, Dixtrix, Djota1, Dorcolac, Dovla, Duce, Džekson, eagle.rs, EVIDENTICAR, france93, ginjica, Glavonja049, gregorxix, HrcAk47, igorpet, istina, jalos, Jelly4183, Jeremiah, K a s p e r, Khaless, kib, ljubicad7, lord sir giga, milenko crazy north, Mirage 2000N, Misterrno, Mićko, Nemanja Opalić, Nikolajevic, Panter, Papadubi, Petarvu, raptorsi, repac, saputnik plavetnila, stegonosa, strn, theNedjeljko, tomo2, Vanderx, VekiJ, Vlada1389, Vlada78, vukajlo71, xAlex2