Gde počinje vojska - tu prestaje logika

253

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7396

RJ ::

Jel ovo onaj gospodin iz Rusije koji go - golcat spopada i ulazi u policijske automobile i neće da izađe? Mislim da ga ima i na English - russia.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

tortura posle prvog samostalnog leta Smile

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: Gore iznad oblaka...

kljift ::RJ ::

Jel ovo onaj gospodin iz Rusije koji go - golcat spopada i ulazi u policijske automobile i neće da izađe? Mislim da ga ima i na English - russia.

Htjeo je da se zeza....
Jesu ovo kinezi.... Po ovim slovima na tablicama Question

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Кинези у полицији немају "Ладе Самаре".

offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

SRDJAN254 ::kljift ::RJ ::

Jel ovo onaj gospodin iz Rusije koji go - golcat spopada i ulazi u policijske automobile i neće da izađe? Mislim da ga ima i na English - russia.

Htjeo je da se zeza....
Jesu ovo kinezi.... Po ovim slovima na tablicama Question


Ceo video ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

(sa zvukom...)

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Полицијско-пословни објекти у Новосибирску.



offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Posle nek' kažu dušmani da od policije nema 'leba... Ajde sad da ih vidim!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

Najnoviji stelt USAF-a...

offline
  • A001  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2011
  • Poruke: 562

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1233 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 6 sakrivenih i 1134 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, black venom, branko87, Bubimir, Chainsaw, cifra, Coabelgrade, Crazzer, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, dj.ape, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, Džekson, esko_hz, Georgius, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, Helket, ivan1973, jalos, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, ping15, pobeda, PoolbegD02, Prle90, probisic, sabros, Sami_1ali, samo_citam, SamoGledam, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, sasics, scimitar19, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, StalniPromatrač, The Joker, theNedjeljko, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vjetar, Vladoj, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, ZlatniRez, zlaya011