Gde počinje vojska - tu prestaje logika

831

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • AS  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 275

aramis s ::Prevoz zatvorenika Smile



Ovo bi trebalo vratiti u upotrebu, ali sa tim da malo duže kruži po gradu, ili da bude parkiran na nekom prometnom mestu .




Kako neki shvataju borbu prsa u prsa sa oklopom



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Da li ja nisam dobro čuo ili ovaj lik na 5:32 na pitanje šta radi nišandžija tenka, kaže sledeće "...vrši popunu tenka eksplozivnim tečnostima i municijom" ?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Eksploatacionim tecnostima

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Kratka dremka... Very Happy

offline
  • AS  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 275



VBR u očima boraca za sekundarne sirovine Mr. Green




Ko kaže da treba more za nosač aviona

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Ovo je pravi SEAL specijalac.
Brodić, avion a pogon je traktor Smile

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ispitivanje prsluka za spasavanje sa sve šinjelima

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

a evo ih i nasi profesionalni vojnici Very Happy

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

comi991 ::a evo ih i nasi profesionalni vojnici Very Happy

Да није окренута слика?

offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

Very Happy Mozda je Gasic ukinuo zatvarace ili je puska u stvari fotonska . Bebee Dol Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1855 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 1 sakriven i 1829 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, Branke90, BUDDAR70, Comyymoc, cuvarkuca, DavidA, djordjemiklusev, Dorcolac, Džekson, GeoM, Gogi_avio, kaisarevic1, LostInSpaceandTime, MarkoDzimi, MiloradKomadic, Mitogna, Mićko, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Papadubi, PlayerOne, proka89, skok, yrraf, Zoran1959