Kompjuterske ratne igre

171

Kompjuterske ratne igre

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

^
Za Horneta ti treba veća garaža... + sa bazenom Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7689

Napisano: 25 Jul 2020 22:30

Squad


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


















offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7689

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

Meni meni iteresantna igra Squad no na žalost dok ne kupim novi komp a to neće skoroooo ovaj trenutni ne podržava ništa jače od CSGO i Call of Duty 4. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

mercedesamg ::

Prerađeni video, ubacio LOMAC i DCS 1.58.

offline
  • povjesničar, pedagog
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 2296
  • Gde živiš: Rijeka

nova strategija



IRON CONFLICT - Teaser Trailer - New STRATEGY WAR Game 2020

offline
  • Aleksa Radojičić
  • Pridružio: 18 Apr 2015
  • Poruke: 110
  • Gde živiš: Sremska Mitrovica

pein ::Meni meni iteresantna igra Squad no na žalost dok ne kupim novi komp a to neće skoroooo ovaj trenutni ne podržava ništa jače od CSGO i Call of Duty 4. Mr. Green



Ako ne možeš Squad da igraš, uvek možeš da igraš njegovog prethodnika Project Reality, efektivno samostalan mod za BF2. PR ima od svega po malo, od Drugog svetskog rata do rata u Siriji.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7689

Odakle da skinem scenario za Armu 3?

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2011
  • Poruke: 1232

Sremac upravo su dodali na kozolama liniju lakih krstarica C/L , Dallas je T5, Helena T6 Clevleand T7, Witchita je bila za kampanju tako da puno tih “firestarters”, na konzolama nema nosaca aviona jos ali cim ih budu dodali Americke krstarice dobit ce na popularnost pogotovo za ljude sto igraju u divizijama jer su najbolji brodovi za PVO flote. Dodali su Alasku iz PCa kao neki legendary rank ali ne svidja mi se cekam Des Moinea.. Yamato i Kurfust tek stigli kasne konzole par dobrih godina za PCjem sto je i normalno jer igrica stara tek godinu dana

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Nosaci uopste nisu popularni na PC-ju, tj. vecina igraca ih mrzi, tako da ja ne verujem da ce oni pojaviti u verziji za konzolu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1056 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 3 sakrivenih i 1016 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bbbggg1979, BlackTower, Bubi, C-Gun, Chainsaw, Cicumile, Dusko_Dugousko, Electron, Gogi_avio, HrcAk47, Imperator_Aleksandr_lll, ivan1973, Kalem, kaskadija, keyz, ladro, laki_bb, loon123, markolopin, mrvica78, partyzan, radza1, SamoGledam, Sarmat, septembar, skok, SlaKoj, Spinosa, troki1971, Ulzana, uruk, vaci, voja64, vuksa72, x011, XBMC, 79693