|
Poslao: 17 Dec 2013 14:25
|
offline
- proka89

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2011
- Poruke: 5468
|
@Luka
Jeste fabrike su bile najvecim delom u Srbiji, ali nisu samo Srbi bili konstruktori, probni piloti.... tih aviona. Recimo Rudolf Fizir. Ja licno sam ponosan na taj deo nase industrije, samo nisam za to da se prisvaja nesto sto nije u potpunosti nase. Jeste da smo u kraljevini Jugoslaviji mi dali najveci doprinos razvoju vazduhoplovne industrije, ali opet nismo bili tu samo mi. A isto je bilo i u Jugoslaviji od 1945...
A vidim da i momci koji su zapoceli taj projekat prihvataju to. I svaka im cast na tome sto su uopste pokrenuli celu pricu. Da nekako mogu da im pomognem, rado bih, ali na zalost, nemam veze sa 3D dizajnom U svakom slucaju bice lepo ako se uvede taj tech tree, jer ce i drugi videti da smo tada bili u korak sa svetom na polju avijacije.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2013 14:46
|
offline
- CheefCoach

- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Avg 2011
- Poruke: 6625
|
Viceroy ::Instalirao sam igricu ali da li postoji neka klanska igra? Da se pridruzim nekom nasem timu pa da sibamo strance?
Teoretski postoji. Ali ja jos nisam primetio ni jedan klan. U tenkovima ima (World of Tanks). Ali niko nece pustiti novajliju u klan, treba ti najmanje nivo 8, mada po pravilu trebaju nivoi 10.
Inace za pravljenje klana treba 2500 zlata ili oko 10 evra.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 01:26
|
offline
- Pridružio: 16 Jan 2012
- Poruke: 291
|
Ja bi ladno uveo igru na ovaj fazon kao obuku za nasu vojsku. (kao braca kinezi Tekst za link )
Ako je vec situacija u Vojsci onakva kako je opisuju u temi Posao koji obavljaju oficiri, onda bar neka igraju igrice umesto sto rakijaju i bleje u prazno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 01:49
|
offline
- Pridružio: 18 Jan 2012
- Poruke: 65
|
Da vas uputim ako ste zainteresovani za ARMU 2 i 3.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ima te sve objasnjeno, ako nekog interesuje nesto neka pita.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 03:29
|
offline
- _Hoplit_

- Ugledni građanin
- Pridružio: 04 Okt 2013
- Poruke: 358
- Gde živiš: Smederevska Palanka
|
ArmA је добар војни симулатор али још један добар је Project Reality мод за Battlefield 2. Иако је BF2 енџин доста стар, Project Reality је максимално искористио његов потенцијал. Ако вас интересује, баците поглед на YT има доста клипова.
P.S. Ускоро излази и самостална игра Project Reality 2 коју покреће CryEngine 3 и биће страва
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 09:20
|
offline
- Bobo123

- Legendarni građanin
- Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
- Pridružio: 24 Jul 2012
- Poruke: 3869
- Gde živiš: Zemun
|
Project Reality moze da se skine na netu i jel je igra samo online?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 13:14
|
offline
- Pridružio: 27 Maj 2012
- Poruke: 1124
|
Yuhuuuuuu ::Ja bi ladno uveo igru na ovaj fazon kao obuku za nasu vojsku. (kao braca kinezi Tekst za link )
Ako je vec situacija u Vojsci onakva kako je opisuju u temi Posao koji obavljaju oficiri, onda bar neka igraju igrice umesto sto rakijaju i bleje u prazno
vojska se najbolje uci u divljini a ne na kompjuteru
a igra je dobra
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2013 14:11
|
offline
- _Hoplit_

- Ugledni građanin
- Pridružio: 04 Okt 2013
- Poruke: 358
- Gde živiš: Smederevska Palanka
|
Bobo123 ::Project Reality moze da se skine na netu i jel je igra samo online?
Ваљда...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Dec 2013 15:07
|
offline
- Viceroy

- Građanin
- Pridružio: 21 Feb 2013
- Poruke: 200
|
CheefCoach ::Viceroy ::Instalirao sam igricu ali da li postoji neka klanska igra? Da se pridruzim nekom nasem timu pa da sibamo strance?
Teoretski postoji. Ali ja jos nisam primetio ni jedan klan. U tenkovima ima (World of Tanks). Ali niko nece pustiti novajliju u klan, treba ti najmanje nivo 8, mada po pravilu trebaju nivoi 10.
Inace za pravljenje klana treba 2500 zlata ili oko 10 evra.
Hajde kad vec ne moze klanski, napisite ovde svoje nickove pa da se dodamo i cepamo zajedno. Ja sam Direktor750
|
|
|
|
|
|