|
|
|
Poslao: 19 Maj 2010 19:49
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
Да немаш фотку оригинала овог "Мичела"?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Maj 2010 20:48
|
offline
- bartsimpson

- Super građanin
- Pridružio: 24 Feb 2009
- Poruke: 1446
- Gde živiš: Krusevac
|
Vidjao sam photose sa ovakvim plavim nosem...ali konkretno ovaj,nisam...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Maj 2010 21:18
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Jedan lik vec napravio maketu, u samogradnji. Svaka mu cast!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2010 12:01
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
Ako ga ima u Moskvi ,ko sto kazes ,meni ne gine jedan uskoro!Samo da provalim u kojoj radnji!@Sveto ako imas tu informaciju ,podeli je samnom!Hvala!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2010 14:04
|
offline
- time

- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 368
- Gde živiš: BEOGRAD
|
@sezan mnogo mi se svidja ovaj migonja ,a pogotovo kfir.Jedva cekam da ih zavrsis pogotovo kfira .
Dali ce neki od ova dva da budu na takmicenju sledece nedelje?
@barte sta vise reci za tvoje radove sem odlicno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2010 14:07
|
offline
- Pridružio: 10 Dec 2009
- Poruke: 1636
|
Imas tamo mali milion radnji ali mislim da bi Klub Tehnika Molodezi bio pravo mjesto a i vjerovatno najpovoljnije.Posalji mi mail pa cu ti poslati uputstva kako ga pronaci.
|
|
|
|
|
|