Moderno-upotrebljivo naoruzanje

2

Moderno-upotrebljivo naoruzanje

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

haha Smile ma ne sekiram se , samo kazem



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Feb 2009
  • Poruke: 871
  • Gde živiš: najlipsi grad na svitu

nego kako tebe zenskicu zanimaju ovake stvari?lipo je vidit zensko da se vrti oko najludjeg hobija na svitu.



offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

Мала напомена: М-21 иако може да носи неку оптику, није првобитно намењена да буде снајперска пушка.
АВтомаЦки пиштољ, можда није у употреби као раније, али се мора поменути: са вз.61 (шкорпион)

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

Nego kakva je svrha ovog kopiranja sa Vikipedije valjda.

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

Napisano: 19 Okt 2011 21:51

@walther hmm , eto , jednostavno me zanima a na Vojni forum sam dosla radi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
@Lonely Wolf dodato ...
@kljift pa morala sam da kopiram sa vikipedije zato sto nemam dovoljno znanja da bih sve to znala napamet, a spisak naoruzanja nikad nije na odmet

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

Ево, да мало потпомогнем темицу,
снајперске пушке:
М-76, М-91, М-93, М-07 све домаће
McMillan TAC-50 далекометна снајперска пушка истоименог произвођача

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

dodato Very Happy (Poruka ima manje od 10 slova)

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Mnogi vazduhoplovi sa spiska ne mogu se svrstati u moderno naoruzanje.

Na primer F-4 i F-5.

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

U puskomitraljeze mozes dodati i M72

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2010
  • Poruke: 423
  • Gde živiš: wlashington

Na zalost, moj najomiljeniji, a ujedno i najlepsi avion F14 TOMCAT vise nije u operativnoj upotrebi u SAD, vec ga samo koristi Iransko RV i to kupljeno/dobijeno (po izuzetno povoljnoj ceni) jos za vreme vladavine Reze Pahlavija, 70-ih godina proslog veka. U losem su stanju, i Iranci se krpe sa delovima.

Poslednji let imao je 28.07.2006. godine u borbenom letu nad Irakom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1638 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 5 sakrivenih i 1553 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, AirSremac, ajo baba, BaneM75, bestguarder, bojcistv, Borkanović, boxbole, Bubili, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, crnogorac, Dejan_vw, djonsule, Djota1, DJUNTA, doktor097, DonRumataEstorski, Dorijan Grej, Dr.Strangelove, drimer, dukajov, dule10savic, eagle.rs, goxin, Iskander, Jaxupa, JOntra, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Krin, leopard83, Lep1na, M74AB3, M855, mackenzie, MadMike, Mae, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, miki kv, mile.ilic75, milenko crazy north, nedeljkovici, neko_drugi, nelezele, nenomir, Niki2024, Nomica, obsc, OKT, OldKresoje, Orc, Pavel Medved, Pekman, Piani Jazzer, Profesor_018, proka89, Pururin, Radio operater, Radula, repac, royst33, SANDRO1973, sap, Sarmat, shaja1, Singidunumac, sonico, tomigun, uruk, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zoca, Žrnov, 79693