Olupine, ostaci i groblja vojne tehnike

4

Olupine, ostaci i groblja vojne tehnike

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 273

mean_machine ::Napisano: 27 Dec 2011 11:18

Misirac ::Kako su uspjeli da je prevrnu o.O ?

Ako se dobro secam vozac se malo "zahebao". To se desilo na obuci, i bilo je tumbanja niz brdašce Mr. Green

Dopuna: 27 Dec 2011 11:20

@Usakov

Da to je Merkava sto su je unistili Palestinci improvizovanom minom od par desetina kg TNT.


Merkave su palestinci unistili većinom Kornetima...navukli izraelce na pripremljen teren i razvalili. Pogledaj ova dva klipa i biće ti jasno. Pogodili su 42 izraelska tenka tipa Merkava.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Usakov ::Zarobljena Merkava u muzeju Hezbolaha u Bejrutu...


Ни ово није Меркава.
Ради се о модификованом Центуриону - вероватно је трофеј из 1982.



offline
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 273

Još malo o Kornetima i Merkavama...




offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Usakov ::
Merkave su palestinci unistili većinom Kornetima...navukli izraelce na pripremljen teren i razvalili. Pogledaj ova dva klipa i biće ti jasno. Pogodili su 42 izraelska tenka tipa Merkava.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Moguce. Kad malo bolje pogledam nigde nema kratera od explozije.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Misirac ::Bogata galerija sa sajta Srpski oklop Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Uh,koja kolekcija Ziveli

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

frenki1986 ::Misirac ::Bogata galerija sa sajta Srpski oklop Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Uh,koja kolekcija Ziveli


Zahvali ljudima sa Srpskog oklopa Wink Ja sam samo preuzeo Wink
Inače je vrlo kvalitetna stranica Wink Ziveli

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Uništavanje tenka T-55 - SFOR Bosna 1996



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2010
  • Poruke: 226
  • Gde živiš: Niksic

Jos malo americkog oklopa "obradjenog" od strane iracana:
















offline
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 273

RJ ::Uništavanje tenka T-55 - SFOR Bosna 1996





Gadovi bjelosvjetski...kao da su oni davali pare za njega.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Na sajtu Srpskog oklopa pise da je slikano u Sloveniji 91ve...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 914 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, Blair, boromir, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, burevestnik, deimos25, Desmond, Dogma21, Gheljda, goran.vvv, gost321, Haris, Ikica977, Jozo74, kaskadija, Kriglord, Laluvr, Lance Guest, mat, Medojed, mercedesamg, Miler88, mm1811, neko_drugi, niksa517, Novakomp, Obrenovic, Otto Grunf, pisac12, Profesor_018, Pururin, Recce, rednap, repac, Rupert, S94, scimitar19, Shinobi, shiro, Sin Boskic, smuk, stegonosa, tomo2, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vjetar, šumar bk2