Pitanje u vezi s kasarnom i rodom vojske ?

5

Pitanje u vezi s kasarnom i rodom vojske ?

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27316
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Ko zna, možda im se dopadneš kao kv nosač motalice pa te zadrže kao talentovanog...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lis  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 03 Jul 2007
  • Poruke: 50
  • Gde živiš: paorsko dedinje Titel

a jel ima nekuo tu da je garda pri gardi????
sve neki vozaci i vezisti....



offline
  • Zlig0r 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Avg 2005
  • Poruke: 5

dobio sam gardu pri pardi, tj gardista!

osnovna peshadiska obuka mi je u valjevu, a zatim prekomanda u bg....

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

E imam i ja jedno pitanje. Na regrutaciji sam dobio da budem vozac. A u vojnoj knjizici mi pise SBSL ili DVSL. Ne mogu da protumacim posto je onaj sto pisao imao rukopis ko da pise nogama. Sta znaci ta sifra u prevodu?

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2006
  • Poruke: 2074

СбСл је скараћеница за саобраћајну службу, а возачи су њени припадници.

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

OK hvala!!! Znaci to je Vojna Policija?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7254
  • Gde živiš: Graceland

Za razliku od civilstva, u vojsci saobracajci nisu policajci...
To je posebna sluzba.

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

A pogledaj ove uniforme. Ovo su saobracajci u uniformama vojne policije

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Jesu, ali su oni vojni policajci, a ti si šoferčina... Smile Daklem, djevrek u ruke i... vozi Miško

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

Dobro kad sam sofercina Laughing Laughing Laughing Ne zalim se

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 584 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 4 sakrivenih i 533 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, ALEXV, Ares12356, Avalon015, Bobrock1, BrcakRS, cikadeda, dexteroza, Dimitrise93, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dusanobr, Duschi, Goran_, havoc995, hyla, Imperator_Aleksandr_lll, ivica976, Kepinger, kripo, leptirleptir, luka35, LukaRovca, MaschinenPistole, Mićko, Muki 123, nixos, Ognjen D., Papadubi, Petarvu, Polemarchoi, radionica1, RED4G-304, redstar72, renvoi, sekretar, Shadow soldier, Sharpshooter, Sin Boskic, SirOliver, Smd, SOVO515, Srki98, Stoilkovic, VBoss, vlada035, Zeka_Peka