Razmena, kolekcionarstvo, army shop

126

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

@Miha79
Jel imate vi radnju u Beogradu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

Miha79 ::

moj drug je ovo od vas porucio i sutra mu stize.jedva cekam da vidim i probam jer smo iste gradje pa mozda i ja uzmem sebi neke.



offline
  • Pridružio: 30 Sep 2009
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: Ovde

Miha79 ::

Sve ovo veoma lepo izgleda barem što se tiče modela ali mene interesuje od kojeg su materijala pantalone, kačketi a i ove bermude ?
Mislim u kom su odnosu pamuk i veštački materijali ?

Imam loše mišljenje o Američkim pantalonama koje koristi Nacionalna garda (Digital Urban Camo) 50%cotton - 50%nylon smatram da previše "pale" naročito medjunožje i to ne samo pri visokim temperaturama već i pri niskim ako se duže krećete.

Zbog ovoga sam i postavio pitanje a očekujem i mišljenja onih koji već koriste proizvode firme Xopyc !!!

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2011
  • Poruke: 34
  • Gde živiš: Ruma, Srem ravni da ravniji ne moze biti !

Bokyly ::Vetrovka ! Prodajem ili menjam !
Jakna je ganc nova, nikada obucena,
direktno iz magacina OSRH (oruzane snage R Hrvatske) POKLON !
Imam i pantalone, a sve je broj 54 (pantalone za visinu 190).
Ako je neko zainteresovan da ima sve u kompletu, mozda prodam/zamenim i njih !

Razlog prodaje/menjaze je, sto imam 2 kompleta !

Iskreno vise bih voleo da zamenim za nesto, nego da prodam,
posto cu doci u iskusenje i potrositi pare ! Very Happy

Naravno u zamenu dolaze u obzir ISKLJUCIVO NOVE stvari, posto je i ovo sve novo !




AKTUELNO !

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2008
  • Poruke: 416

@The Rock - Imamo radnju u BGu. Adresu mozes naci na netu, reklamiranje je zabranjeno pa cu postovati pravila foruma. Ovde sam krenuo sa pricom i dosta su mi pomogli clanovi foruma u pocetku. Nekako cu se vec oduziti :-)
Materijal za smb i woodland 65% pamuk - 35% poliester, crne 50-50, desert 100% pamuk.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

@Miha79 daj lijepo coveku link za facebook pa ce se vec snaci a tako neces krsiti pravila foruma i imamo cjelu stvar.

offline
  • Pridružio: 08 Apr 2011
  • Poruke: 783
  • Gde živiš: Loznica

Daj te mi link ili adresu na PP

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Ма изгуглај речи које видиш на Михином аватару.

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2008
  • Poruke: 416

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] imas u fotografijama sve proizvode

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

Miha79 ::http://www.facebook.com/Xopyc imas u fotografijama sve proizvode

pretekoh te kod covjeka na pp Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4932 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 2 sakrivenih i 4887 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Bojan198527, BUDDAR70, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, djonsule, Doc, Dovla, drimer, DS01, GveX, KizJ, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, Opeshek, pein, Pekman, Prečanin30, Remain, royst33, ruma, Slingshot, stingD, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011