Razmena, kolekcionarstvo, army shop

36

Razmena, kolekcionarstvo, army shop

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

ima li neko nalepnicu za kacigu-nesto na foru Top Gun-



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Feb 2007
  • Poruke: 111

Menjam kombinezon Proizvodnja Mile Dragic u MDU-03 dezenu (ili je to MDU-02 dezen nikako da provalim...) za nesto od zapadne vojne opreme. Kombinezon je velicine XL, nosen par puta i u odlicnom stanju. Sa kombinezonom ide i njemu sledujuci zimski ulozak.

Sve ostalo na PM.



offline
  • Pridružio: 30 Avg 2007
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Beograd

Dzemper, sa parom oznaka starijeg vodnika za svecanu uniformu, i opstom oznakom pripadnosti Vojsci Srbije. Cena: 2500 dinara.



Dopuna: 12 Jan 2009 1:50

Oznaka za sapku general KOV-a. Cena: 1000 dinara

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Barkmane posto znacke?

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2007
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Beograd

Kopce KOV-a i ratne mornarice. Cena: 300 dinara (u paru 500 dinara).








Set oznaka za sapku RV PVO (podoficir, oficir, general). Pikado - Beograd, nove. Cena: 2500 dinara


offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

A jel moze samo jedna da se uzme?

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 193
  • Gde živiš: Frankfurt; Vrnjacka Banja

revolveras ::Dzemper, sa parom oznaka starijeg vodnika za svecanu uniformu, i opstom oznakom pripadnosti Vojsci Srbije. Cena: 2500 dinara.






Koje je velicine dzemper?

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2007
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Beograd

Velicina je 4, ali se ja u te konfekcijske brojeve ne razumem, a verujem da i tebi nista ne znaci. U principu, ja sam visok 183cm i imam 78kg i samo mi je u ramenima malo velik. Inace mi dobro stoji.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2008
  • Poruke: 521
  • Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande

zixo ::Barkmane posto znacke?


cene se krecu od 600 dinara do 15 evra u zavisnosti d toga sta te zanima.

Pozdrav

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2007
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Beograd

zixo ::A jel moze samo jedna da se uzme?

Promaklo mi je tvoje pitanje, pa se izvinjavam sto kasnim sa odgovorom. Ostala mi je iz tog seta samo oznaka generala i ona je 1000 dinara.


Esarpa Vojske Srbije, nova. Cena: 1200 dinara




Dopuna: 17 Jan 2009 13:12

Pilotski kombinezon, MD produkcija, potpuno nov, velicina VI (za osobe od 177 do 183cm ako su prosecne gradje, meni sa 183cm i 78kg odgovara). Cena je 4500 dinara.








Dopuna: 17 Jan 2009 15:31

Oznaka za sapku generala RV PVO. Nova. Cena: 1000 dinara.


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2244 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 9 sakrivenih i 2173 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AirSremac, Banovo Brdo, bojan_t, bojcistv, Bosnjo, Bozjidar87, cemix, Cicumile, debeli, deks, Djota1, doom83, Dusko_Dugousko, eagle.rs, fijufijukrozkapiju55, flavius89, goxin, hellenic, HogarStrashni, jalos, Jomini, kaisarevic1, Kalem, Khalid ibn al-Walid, MagicniHerpes, MarijaC84, mat, Mcdado, mikrimaus, Miler88, mitja2512, Miškić, mocnijogurt, moldway, nebkv, nekdo, Niki2024, nikoli_ca, niksa517, nobutado, OKT, Pale2025, Pilence, pisac12, Primus17, Pururin, Radio operater, rodoljub, royst33, ruma, Seeker, Siti2, Smiljkovich, stalja, TheDictator, VanZan, vathra, VJ, Vrač, x9, Yugol33