Vojna fotografija

518

Vojna fotografija

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399


Proruski Čečen u Debaljcevu 2015 pred ostacima ukrajinske vojske



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Malo smo driftovali Wink

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@....

Radi poredjenja velicina.


offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Prepoznajete li momka sa fotografije?



+ ... ako nekim slučajem niste uspeli...

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Једна фотка о историји рата у Сирји који траје скоро па 10 година.
83 батаљон, специјалне снаге, фотка настала током рата, нико са фотографије више није жив, рат и даље траје, али Сирија је преживела.

Syrian War Memories :



Citat:Just as a reminder
The axis of the central Aleppo prison
The battle to lift the siege of Nubl and Zahra
The 83rd battalion special forces
Everyone in this picture is a martyr, everyone

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Galil u službama latino revolucionara

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399




Palestinski revolucionari

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet



Citat:Fighting against the Red Army in the USSR, an Italian soldier loads an artillery piece with a shell labelled "Happy New Year Stalin".

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

kljift ::+ PLO

Rekoh bi da je deo opreme stigao iz pravca Balkana.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 853 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 11 sakrivenih i 751 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, acatomic, acov34, Akiro, ArchaBasha, Banovo Brdo, Ben Roj, Betty25, Bo96, bobo85, bojan313, Boris BM, BORUTUS, branko7, BrcakRS, C-Gun, celt, Cicumile, CrazyDiablo, DeerHunter, deLacy, Devil city 1989, Dimitrise93, djile1, Djota1, DJUNTA, DonRumataEstorski, DrMrPr, Duh sa sekirom, Džekson, ElGenius, GORDI, HawX, Ilija Cvorovic, IQ116, ivan_8282, Jaxupa, Jester, Jozo74, kaskadija, KizJ, laki_bb, Lep1na, Macalone, MadMike, Marko Marković, MB120mm, mean_machine, Medojed, Meklejn, mercedesamg, Metanoja, mexo, Mika777, milanpb, MiloradKomadic, Milos ZA, Motocar, Mrav Obrad, mrm, muaddib, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, nerislav2025, oldtimer, operniki, Oscar, Prečanin30, Radoslava, radza1, RajkoB, Robin, rovac, S-G, SamoGledam, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, Srky Boy, tomo2, Tvrtko I, UAV operator, vathra, Vlada78, XBMC, ziggga, zziko, 1324, 79693