Vojni posteri

64

Vojni posteri

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ako previše jedete, pljačkate otadžbinu' — italijanski plakat iz Drugog svetskog rata (1941) koji poziva građane da ograniče svoje navike u ishrani kako bi štedeli hranu za vojnike.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20877


Citat:Гeнерал-лаjтнант Никола Михов, (Бугарска 5. Армија) генерал на коњаница Георг Линдеман ( L. армиски корпус) , над Св. Јован Канео (Охрид) (пропаганден постер (графика)



offline
  • Pridružio: 28 Nov 2020
  • Poruke: 163

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

VJ ::Гeнерал-лаjтнант Никола Михов, (Бугарска 5. Армија) генерал на коњаница Георг Линдеман ( L. армиски корпус) , над Св. Јован Канео (Охрид) (пропаганден постер (графика)
Nisu iznad SV. Jovana Kanea već iznad Podpeša, a Sv.Jovan Kaneo se naslućuje iza njih.

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20877

Могу бити само изнад плаже ПоТпеш, односно села Канео.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Australija, 1943.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

SSSR, 1958.

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Desetogodišnjica neuspele invazije u Zalivu svinja, 1971.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Sad se baš pitam kako bi izgledao svet bez Engleske...

Citat:'And now: finish England!' — German postcard from the Second World War (1941) showing a giant gauntlet smashing England.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 952 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 7 sakrivenih i 853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleksmajstor, AleksSE, Asteker, Aster Blistok, bankulen, Ben Roj, berste23, bobomicek, Bojan198527, brandža84, Chainsaw, cincarin, comi991, crnogorac, darionis, DeerHunter, Denaya, Djokislav, djuradj, doktor097, doom83, Dorcolac, Duce, Dungorth, dusanobr, Dvojac005, Dzigy, Dzuki, Džekson, General63, Gogi_avio, gost321, Grebostrek, Hitri, iceburn, Ilija84, Incognito, Ivoo, jalos, kljift, Kole1975, komsija1, koneks, konstruktor, Krin, krkalon, Kukuc, Laluvr, Lieutenant, LostInSpaceandTime, lukac, Macalone, mackenzie, MarijaC84, miki kv, Milan A. Nikolic, milimoj, miodrag, Mitch22, mladen.zovko, Moldovan, niksa517, nuki1234, pein, Pilence, ping15, Prečanin30, Remain, repac, samoulogovankorisnik, Semberija, Smiljke, StalniPromatrač, stingD, tomo2, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, vathra, vazduh, Vlada76, vojnik švejk, volimpivuvolimrakiju, zeka013, Zmajac, Zoran Rapajić, Zrcalo, |_MeD_|, Žrnov